شنبه 29 تير 1398   03:15:06
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/2/26 پنجشنبه
تجهیز ناوگان حمل و نقل گلزار شهدای بهشت سکینه (س) به خودروهای برقی
رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج گفت: سه دستگاه خودروی برقی ویژه حمل و نقل مراجعین، دو دستگاه خودروی برقی ویژه حمل متوفی به قطعات جهت دفن و همچنین دو دستگاه موتور سیکلت ویژه نظارت و گشت زنی، آماده خدمات رسانی در این آرامستان شد.
حمیدرضا عسگری دراین رابطه اظهار کرد: کاهش هزینه های جاری و بهره گیری از انرژی های تجدید پذیر همواره از اولویت های مهم مدیریت شهری به شمار می رود که این سازمان به عنوان عضوی از نظام یکپارچه شهری همگام با این هدف حرکت می کند.

وی اضافه کرد: با هدف مدیریت هزینه ها و همچنین ارایه خدمات مطلوب‌تر به زائرین و مراجعین، برای نخستین بار ناوگان حمل و نقل برقی که ساخت ایران است آماده خدمات رسانی در این آرامستان شد.

رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج افزود: با توافق انجام شده با شرکت تولید کننده ی ایرانی خودروهای برقی به صورت آزمایشی یک ماه در اختیار سازمان قرار گرفت که پس از ارزیابی های عملکردی و کارکردی اولیه و تایید آن توسط کاربران و کارشناسان، به بهره برداری رسید.

عسگری گفت: استفاده از خودرو های برقی ساخت ایران به عنوان ناوگان حمل و نقل داخلی پاک ضمن ارایه خدمات ویژه به مراجعین و تسهیل در بازدید از قطعات جهت انتخاب و خریداری قبور، کاهش تردد داخلی، مصرف انرژی و سوخت های آلاینده را نیز موجب می شود.

وی کاهش ترافیک داخلی آرامستان بهشت سکینه (س) را از دیگر کارکرد خودروهای برقی خواند و گفت: در حال حاضر اموات جهت دفن توسط آمبولانس به قطعات مربوطه حمل می شوند که به دلیل تردد زیاد روزانه، هزینه های جاری و نگهداری بسیار سنگین است.

این مسئول یادآور شد: با توجه به برنامه ریزی سازمان برای کاهش هزینه های جاری، پیش بینی می شود با جایگزینی این خودروها ردیف هزینه تعمیرات و نگهداری آمبولانس ها به طور چشمگیر؛ کاهش یابد.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , سازمان آرامستان های کرج

مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 331988
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19490774 تعداد بازديد زيرپورتال: 3661928 اين زيرپورتال امروز: 970 سایت در امروز: 5088 اين صفحه امروز: 586
.