يكشنبه 24 شهريور 1398   14:13:23
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

تازه های مدیریت شهری

1398/3/22 چهارشنبهشهردار کرج عنوان کرد:
رفع مشکلات پارک خودرو در هسته مرکزی شهر
شهردار کرج در مراسم افتتاح و بهره برداری از پارکینگ طبقاتی مکانیزه، ارزش این پروژه را با توجه به افزایش چندین برابری قیمت ها، بیش از ۱۰ برابر عنوان کرد و گفت: وجود این پارکینگ در هسته مرکزی شهر، بخش عمده ای از مشکلات ترافیکی محدوده را مرتفع خواهد کرد. 

علی اصغر کمالی زاده با بیان اینکه شورای اسلامی شهر در دوره پنجم دو رویکرد مترقی را مد نظر قرار داده است، اضافه کرد: حمل و نقل و محیط زیست مواردی است که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و شورای پنجم برای این دو مقوله اهمیت بسزایی قائل شده است.

کمالی زاده، تصویب یک هزار میلیارد تومان اعتبار به منظور توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی در هفته جاری از سوی شورای اسلامی شهر را به عنوان جلوه ای آشکار از این توجه و حساسیت شورا ذکر کرد و گفت: این جسارت در شورای پنجم بی نظیر است.

این مسئول، توسعه و همکاری بیش از پیش با بخش خصوصی را به عنوان رویکرد آتی مجموعه مدیریت شهری کرج برشمرد و اذعان داشت: با توجه به تحریم ها و رکود اقتصادی جاری، امکانات دولتی و شهرداری پاسخگوی بسیاری از نیازهای شهر نیست و بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی می تواند راه نجاتی برای مجموعه به شمار آید.

وی، از برنامه ریزی برای ساخت پارکینگی در خیابان چهارم رجایی شهر خبر داد و ادامه داد: این پارکینگ با سرمایه گذاری بخش خصوصی احداث خواهد شد.

 شهردار کرج، ساختمان مکمل شهرداری را نیز به عنوان یکی از ظرفیت های پارکینگ عمومی شهر ذکر کرد و گفت: این پارکینگ با ظرفیت ۳۲۵ دستگاه خودرو به زودی افتتاح خواهد شد.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , دکتر علی کمالی زاده

مشاهده آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 660099
تعداد بازديد کنندگان سايت: 21250348 تعداد بازديد زيرپورتال: 4050721 اين زيرپورتال امروز: 4464 سایت در امروز: 19861 اين صفحه امروز: 3582
.