شنبه 29 تير 1398   03:15:48

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19490800
  تعداد بازدید این صفحه: 53036
  در امروز: 5114

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/2/16 دوشنبه
مشارکت عمومی- خصوصی
گفتگو با علی باقری رییس اداره ارزیابی اقتصادی پروژه های مشارکتیقسمت اول

احداث پروژه های عمرانی مدیریت شهری به حجم بالایی از اعتبارات نیاز دارد و این در حالی است که بودجه های شهرداری های کشور برای توسعه زیرساخت های شهری به صورت متعارف محدود می باشند.                     .
برای خروج از این شرایط و به منظور افزایش کارآمدی و اثربخشی اجرای پروژه های عمرانی در شهرداری ها و با رعایت قانون نحوه اجمالی سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی می توان از روش های اجرایی مناسب مشارکت عمومی- خصوصی با پیش بینی تضمین های کافی استفاده نمود که این امر نیازمند شفافیت سازی وضعیت این نوع از کسب و کار می باشد تا براساس آن بتوان تضمین های لازم را برای اجرای موفق پروژه های مشارکت عمومی- خصوصی بوجود آورد.   .
پروژه های مشارکت عمومی خصوصی (
PPP) public privtc parthership  به پروژه های اطلاق می شود که در آن یکی از زیرمجموعه های دولتی و یا محلی با مشارکت یک یا چند شرکت خصوصی،تامین مالی، ساخت و بهره برداری از پروژه را بر عهده می گیرد و درآمدهای ناشی از راه اندازی پروژه به نسبت سهم مشارکت هر یک از شرکاء بین آنها تقسیم می شود.
علی باقری (رییس اداره ارزیابی اقتصادی پروژه های مشارکتی)
ادامه دارد..............................بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 53036
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19490800 تعداد بازديد زيرپورتال: 55978 اين زيرپورتال امروز: 64 سایت در امروز: 5114 اين صفحه امروز: 42
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.