شنبه 29 تير 1398   04:21:27

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19492655
  تعداد بازدید این صفحه: 53053
  در امروز: 6969

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/1/27 سه‌شنبه
همایش نقش بازاریابی در سرمایه‌گذاری شهری و گردشگری فرصتی برای هم‌فکری و هم‌افزایی
همایش نقش بازاریابی و سرمایه‌گذاری شهری و گردشگری فرصتی برای هم‌افزایی انگیزه‌ها و نیروهاست.


 
به گزارش روابط‌عمومی سازمان‌سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج، یاسر محمدی رئیس اداره تامین منابع سازمان سرمایه‌گذاری، با بیان این مطلب افزود: همواره در توسعه اقتصاد، سرمایه‌گذاری  از عناصر مهم بوده است. امروزه نیز سرمایه‌گذاری در پروژه‌های شهری با هدف ایجاد درآمد پایدار دارای جایگاه ویژه‌ای است.  بر همین مبنا باید با روش‌های علمی در این مورد کار صورت بگیرد. برگزاری همایش‌ یکی از این روش‌هاست.
محمدی با اشاره به این که سرمایه‌گذاری در ایران نهالی نوپاست تاکید کرد: در کشورمان و به تبع آن در شهر کرج حوزه سرمایه‌گذاری همچون یک نهال نوپاست که احتیاج به مراقبت و رسیدگی مداوم دارد. در نتیجه باید با تمام توان نسبت به هم‌افزایی انگیزه‌ها و نیرویمان در این زمینه اقدام کنیم. در نهایت دست در دست هم در این مسیر گام‌های لازم را برداریم.
وی با بیان این نکته که آموزش و هم‌فکری نیاز ضروری برای سازمان‌های مرتبط با جذب سرمایه‌گذار است، گفت: بر این اساس ما در سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج  اقدام به برگزاری نشست‌ها و همایش‌های مختلف در زمینه چگونگی بازاریابی و جذب سرمایه در پروژه‌های شهری و گردشگری می‌کنیم. دومین نشست با این موضوع نیز در شهر کرج روز سوم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود. امید آن را داریم که  این همایش گامی در راستای هم‌فکری و آموزش  در این موضوع باشد تا در آینده شاهد تحولات عمیق و چشمگیری در توسعه اقتصاد شهری در کرج و ایران اسلامی باشیم.


بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 53053
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19492655 تعداد بازديد زيرپورتال: 55996 اين زيرپورتال امروز: 80 سایت در امروز: 6969 اين صفحه امروز: 59
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.