جمعه 28 تير 1398   08:05:10

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/2/7 شنبه
مطالبه‌گری رسانه پررنگ‌تر از گذشته شده است
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج گفت: نقش و اثرگذاری رسانه در مقایسه با گذشته بیشتر و عمیق‌تر شده است.
 

 سیدعلیرضا موسوی در بازدید از دفتر خبرگزاری فارس در استان البرز با اشاره به نقش و اهمیت رسانه اظهار کرد: امروز رسانه‌ تنها نقش منتشر کننده را بازی نمی‌کند بلکه با باورِ ظرفیت ها و توانمندی‌ها، در کنار اطلاع رسانی به صورت جدی مطالبه گری را هم دنبال می کند.

وی با بیان این که سواد رسانه‌ای در استان با رشد قابل توجه ای همراه بوده است، گفت: امیدوارم این رشد ادامه داشته باشد و همه از این سواد برای ساختن شهری امن و آباد استفاده کنیم.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج ظهور شبکه های اجتماعی را در تقویت جایگاه رسانه موثر دانست و یادآور شد: با ظهور و بروز شبکه های اجتماعی، رسانه به لحاظ محتوا و قدرت بسیار متمایز شده به طوری که امروز از جایگاه متفاوتی در مقایسه با گذشته برخوردار شده است.  

موسوی افزود: این اتفاق نشان از قرارگیری درست رسانه‌ها در جایگاهی است که هر چه زمان می گذرد بر پیچیدگی و تراکم آن افزوده می شود.

وی با قدردانی از رسانه ها به دلیل عمکرد مطلوب در مواقع بحران، ادامه داد: در بارش های سیل آسای فروردین ماه نقش رسانه به خوبی هویدا شد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج در بخش دیگری با اشاره به رویکرد این اداره کل در استفاده از ظرفیت رسانه‌های استان، گفت: تلاش می‌کنیم با برنامه‌ریزی لازم بیش از گذشته از توان رسانه‌های استان در پیشبرد اهداف مجموعه مدیریت شهری استفاده کنیم.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 68972
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19465215 تعداد بازديد زيرپورتال: 420049 اين زيرپورتال امروز: 240 سایت در امروز: 11399 اين صفحه امروز: 52
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.