يكشنبه 3 شهريور 1398   16:52:04

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 20616476
  تعداد بازدید این صفحه: 253143
  در امروز: 21595

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/2/26 پنجشنبه
پیام تبریک رئیس سازمان به مناسبت 27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، طی پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه، روزملی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی تلاشگران در این عرصه بخصوص مجموعه مدیریت شهری کرج تبریک و تهنیت گفت.


 

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، طی پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه، روزملی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی تلاشگران در این عرصه بخصوص مجموعه مدیریت شهری کرج تبریک و تهنیت گفت.

در متن این پیام آمده است:

بیست و هفتم اردیبهشت هر سال به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی و ارتباطات در جامعه بوده و درحقیقت فرصت ارزشمندی برای تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های صادقانه فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی است که شبانه روز در ایفای نقش حساس خود در تلاش و تکاپو هستند.

نامگذاری 27 اردیبهشت‌ماه به نام روز ملی ارتباطات و روابط عمومی نشان از عمق توجه به این مقوله در نظام جمهوری اسلامی ایران است و تاکیدات مقام معظم رهبری بر نقش و جایگاه روابط عمومی و بیان این نکته که روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس‌کننده چگونگی مسائلی است که در آن نهاد می‌گذرد، است،‌ نویدی بر نقش‌آ‌فرینی بیشتر روابط عمومی در آینده پیش‌روی کشور جمهوری اسلامی ایران قلمداد می شود.

روابط عمومی ها به عنوان حلقه ارتباط سازمان ها با افکار عمومی و همکاران خود قلب تپنده و ویترین و آینه تمام‌نمای یک سازمان بوده و دستاوردها، برنامه ها و خدمات صورت گرفته از جانب سازمان را به افکار عمومی و از طرفی دیگر، خواسته ها، نیازمندی ها و مطالبات افکار عمومی و همکاران را به مدیران سازمان و ارائه دهندگان خدمات منعکس می کنند.

با توجه به حیطه گسترده وظایف روابط عمومی ها کسانی که این مسئولیت خطیر را به عهده دارند باید با پایبندی به اصول اخلاقی و حرفه ای، ارتباط مثبت و دوسویه خود را با مردم، رسانه ها، سازمانها و بطور کلی جامعه حفظ کرده و با استفاده از راهکارهای مناسب ارتباطی سعی در ارائه اطلاعات و اخبار شفاف سازمان متبوع خویش به سطح جامعه و بخصوص ذینفعان داشته باشند.

اینجانب ضمن تبریک این روز به تمامی عزیزان فعال در عرصه ارتباطات و روابط عمومی، امید دارم دست‌اندرکاران این امر با استفاده از ابزارهای نوین و روش‌های خلاقانه بتوانند ارتباط شایسته و مفیدی را با مخاطبان ایجاد نموده و از طریق این بازوی توانمند بتوانیم در جهت رشد و توسعه کشور عزیزمان گام‌های موثری را بردارند.بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 253143
تعداد بازديد کنندگان سايت: 20616476 تعداد بازديد زيرپورتال: 295844 اين زيرپورتال امروز: 598 سایت در امروز: 21595 اين صفحه امروز: 550
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.