يكشنبه 3 شهريور 1398   16:49:34

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 20616433
  تعداد بازدید این صفحه: 253141
  در امروز: 21552

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/2/24 سه‌شنبه
ورودی و خروجی میدان مرکزی میوه و تره بار کرج نیاز به بازنگری دارد
فرمانده نیروی انتظامی البرز گفت: به دنبال ایجاد پاسگاهی در میدان مرکزی میوه و تره بار کرج هستیم.


 


فرمانده نیروی انتظامی البرز گفت: به دنبال ایجاد پاسگاهی در میدان مرکزی میوه و تره بار کرج هستیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج، سردار عباسعلی محمدیان در حاشیه بازدید از میدان مرکزی میوه و تره بار کرج اظهار کرد: در حال حاضر به علت حجم بالای تردد خودرو، شاهد ترافیک در میدان مرکزی میوه و تره بار کرج هستیم.

وی با اشاره به وضعیت معابر بیرونی میدان میوه و تره بار کرج ادامه داد: این معابر، معابر ثابتی هستند و هرچند گنجایش این حجم از تردد خودروها را ندارندولی امکان توسعه آنها وجود ندارد.

این مسئول با تأکید بر اینکه ورودی‌ها و خروجی‌های میدان میوه و تره‌بار کرج نیاز به بازنگری دارد، افزود: در این راستا نیاز است چند لاین عبوری جدید ایجاد شود.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به دیگر مشکل این میدان ابراز کرد: این میدان کلانتری و پاسگاه مصوب ندارد و به دلیل حجم خودروهای ورودی به این مجموعه روزانه تعداد زیادی مأموریت ۱۱۰ به این نقطه‌داریم.

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: در جریان مذاکراتی با دستگاه قضا انجام داده ایم، به دنبال ایجاد و راه اندازی پاسگاهی در این میدان هستیم.

سردار محمدیان با اشاره به ضرورت ساماندهی معابر این میدان افزود: پلیس راهور می‌تواند برای ساماندهی معابر داخلی میدان میوه و تره‌بار کرج گام بردارد.بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 253141
تعداد بازديد کنندگان سايت: 20616433 تعداد بازديد زيرپورتال: 295842 اين زيرپورتال امروز: 596 سایت در امروز: 21552 اين صفحه امروز: 548
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.