يكشنبه 3 شهريور 1398   16:56:33

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 20616574
  تعداد بازدید این صفحه: 253151
  در امروز: 21693

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/2/24 سه‌شنبه
ورودی میدان میوه و تره بار مرکزی کرج مکانیزه می‌شود
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج گفت: مشکل توقف چند روزه خودروها در میدان مرکزی میوه و تره بار به زودی حل می‌شود.
 رئیس سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج گفت: مشکل توقف چند روزه خودروها در میدان مرکزی میوه و تره بار به زودی حل می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج، عباس وحیدی، اظهار کرد: متاسفانه در کنار ورود خودورهای شخصی، شاهد ورود ماشین‌های مختلف از جمله وانت، کامیونت به میدان مرکزی میوه و تره بار شهر هستیم که این امر ترافیک زیادی در این مجموعه ایجاد می‌کند.

وی ادامه داد: سال قبل برای ساماندهی وضعیت تردد خودروها به این بازار لایحه ای مصوب شد که بر مبنای آن قرار شده گیت‌های ورودی این بازار از حالت فعلی خارج به صورت مکانیزه در بیاید.

این مسئول افزود: با تخصیص اعتبار مناسب، شاهد مکانیزه شدن ورودی‌های این میدان در سال جاری خواهیم بود که این امر به ساماندهی ورود و خروج خودروها ختم می‌شود.

وحیدی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به مشکل پارک خودرو در این میدان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر شاهد توقف چند روزه خودروها در میدان میوه و تره بار کرج بوده و به دنبال راهکاری برای حل این مشکل هستیم.

این مسئول توضیح داد: با توجه به اخذ عوارض پیش بینی شده دیگر اینجا به عنوان پارکینگ خودروها تلقی نمی‌شود و به این ترتیب مشکل توقف چند روزه خودروها هم حل می‌شود.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج در پایان ابزار کرد: بسیاری از خودروها برای حرکت به سوی شیخ آباد و یا نوروزآباد از میدان میوه و تره بار عبور می‌کنند که باید هر چه سریع‌تر این موضع هم بررسی و چاره ای برای آن اندیشیده شود.بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 253151
تعداد بازديد کنندگان سايت: 20616574 تعداد بازديد زيرپورتال: 295852 اين زيرپورتال امروز: 606 سایت در امروز: 21693 اين صفحه امروز: 558
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.