پنجشنبه 25 مهر 1398   16:38:39

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 22409080
  تعداد بازدید این صفحه: 724756
  در امروز: 26267

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/4/3 دوشنبه
ایجاد پیاده راه در حاشیه شرقی رودخانه کرج
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: چند پروژه بزرگ با هدف تقویت زیرساخت‌های تفریحی و گردشگری در کرج احداث می شود.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهردار کرج پیمان بضاعتی پور در گفت و گو با پایگاه خبری کرج امروز، اظهار کرد: پیش بینی می شود فاز اول پروژه یِ ۶۰۰ متری ایجاد پیاده راه در حاشیه شرقی رودخانه کرج تا پایان امسال به بهره برداری برسد.

وی ادامه داد: تجهیز این مسیر به مبلمان شهری، فضای سبز و ایجاد غرفه های ارایه خدمات به شهروندان می تواند نویدی برای رونق اقتصادی باشد.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهردار کرج با اشاره به اینکه مجموعه مدیریت شهری و سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری در کنار حفظ و نگهداری و توسعه فضای سبز شهری و پیرامونی، چندین پروژه بزرگ با هدف تقویت زیرساخت‌های تفریحی و گردشگری را در کرج دنبال می کند، ادامه داد: از جمله این طرح‌ها  ایجاد توقفگاه بین راهی در خط ۴ حصار شامل احداث پارک، آبشار همگام و ایستگاه کوهیار در دره وسیه است که عملیات فنی و اجرایی آن تکمیل شده و در آستانه بهره برداری قرار دارد.

وی با تاکید بر سرعت بخشی در اجرای این پروژه گفت: برنامه ریزی مناسبی برای احداث و توسعه پارک های محله ای در همه مناطق به ویژه مناطق کم برخوردار انجام گرفته که نسبت به اجرای آن اقدام خواهد شد.

عکاس : مهران امیدی
 بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 724756
تعداد بازديد کنندگان سايت: 22409080 تعداد بازديد زيرپورتال: 785432 اين زيرپورتال امروز: 943 سایت در امروز: 26267 اين صفحه امروز: 892
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.