شنبه 25 آبان 1398   01:00:07

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 23426709
  تعداد بازدید این صفحه: 763842
  در امروز: 1518

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/4/2 يكشنبه
نشست کمیته تخصصی سیما، منظر و فضای سبز در تهران
بیست و ششمین نشست کمیته تخصصی رؤسای سازمان های سیما، منظر و فضای سبز کلانشهرهای کشور در سالن جلسات وزارت نیرو واقع در شهر تهران برگزار می شود. 

  

     به گزارش روابط عمومی رئیس  سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با اعلام این مطلب گفت: بر اساس برنامه زمانبندی، نشست تخصصی کمیته سیما، منظر و فضای سبز شهری با حضور رؤسای 17 سازمان سیما، منظر و فضای سبز کلانشهرها (و سازمان پارکها و فضای سبز) در تاریخ‌ 5 تیرماه سال جاری همزمان با رویداد سازگاری با کم آبی در وزارت نیرو برگزار می گردد.

پیمان بضاعتی پور خاطرنشان کرد با عنایت به لزوم همخوانی محورهای اصلی مورد بررسی در رویداد و نمایشگاه سازگاری با کم آبی، محور اصلی این نشست تخصصی "سازگاری با کم آبی و خشک منظر" اعلام گردیده است. وی افزود، در این نشست رئیس کمیته سیما، منظر و فضای سبز، مدیرکل دفتر فنی وزارت کشور، مدیرکل دفتر حفاظت و بهره برداری آب و آبفای وزارت نیرو، رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست کلانشهرهای کشور و دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران سخنرانی خواهند داشت.

بضاعتی پور خاطرنشان کرد علاوه بر نشست تخصصی مذکور، کارگاه آموزشی تخصصی فضای سبز با موضوع سازگاری با کم آبی در بعد از ظهر همان روز (16-14) برگزار گردیده، مدیران و کارشناسان فضای سبز کلانشهرها در زمینه موضوع فوق آموزش خواهند دید. همچنین تجارب و راهکارهای عملی چندین کلانشهر در موضوع "مقابله با کم آبی در فضای سبز شهری" به صورت ارائه هایی در اختیار دیگر کلانشهرها قرار خواهد گرفت.
 بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 763842
تعداد بازديد کنندگان سايت: 23426709 تعداد بازديد زيرپورتال: 827235 اين زيرپورتال امروز: 131 سایت در امروز: 1518 اين صفحه امروز: 76
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.