پنجشنبه 25 مهر 1398   17:23:18

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 22410372
  تعداد بازدید این صفحه: 724789
  در امروز: 27559

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/3/29 چهارشنبه
شهروندان حال و روز درختان محله خود را گزارش دهند
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج گفت: شهروندان برای اطلاع رسانی در خصوص مشکلات فضای سبز محله خود سامانه ۱۰۰۰۱۱۴۷ را فراموش نکنند. 

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج پیمان بضاعتی پور در گفت‌وگو با پایگاه خبری کرج امروز اظهار کرد: سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری توجه خاصی به شرایط درختان و فضای سبز معابر و محلات شهر دارد و با سرکشی‌های مداوم وضعیت آنها را بررسی می‌کند.

وی ادامه داد: بدون شک هر چقدر فضای سبز شهری شاداب و با نشاط داشته باشیم، شهروندان انگیزه و علاقه بیشتری برای حضور در شهر و پیاده روی دارند که این امر باعث کاهش تعداد خودروهای تک سرنشین و در نهایت افزایش کیفیت هوا می‌شود.

این مسئول با اشاره به نظارت مستمر بر وضعیت فضای سبز شهری توضیح داد: نیروهای این سازمان در کنار توسعه فضای سبز، به طور مستمر نسبت به سم پاشی، آبیاری، آفت کشی؛ هرس، کوددهی و ... درختان موجود شهر اقدام می‌کنند تا کرج فضای سبز با نشاطی داشته باشد.

وی توضیح داد: هر چند مسئولیت حفظ و نگهداری از فضای سبز شهری به عهده این سازمان است ولی شهروندان نیز در این خصوص نباید بی تفاوت باشند و در صورت مشاهده مشکل مثل آفت زدگی، شکستگی شاخه، بی آبی و ... موارد را با سامانه ۱۰۰۰۱۱۴۷ در میان بگذارند.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: با اطلاع رسانی دقیق شهروندان در خصوص مشکلات فضای سبز مناطق مختلف، با سرعت بیشتری به سمت داشتن شهری سبز و زیبا گام برمی‌داریم.بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 724789
تعداد بازديد کنندگان سايت: 22410372 تعداد بازديد زيرپورتال: 785466 اين زيرپورتال امروز: 977 سایت در امروز: 27559 اين صفحه امروز: 925
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.