جمعه 31 خرداد 1398   02:13:55

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 18848352
  تعداد بازدید این صفحه: 598546
  در امروز: 1179

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/3/20 دوشنبه
هفت پارک محله‌ای به کرج اضافه می‌شود
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: رویکرد این سازمان، احداث پارک و توسعه فضای سبز در مناطق محروم شهر است.





 

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج ؛ پیمان بضاعتی در گفت‌وگو با پایگاه خبری کرج امروز اظهار کرد: در حال حاضر 243 پارک محله ای در مناطق مختلف کرج وجود دارد که حفظ و نگهداری از آنها به عهده پیمانکارانی است که با مناطق مختلف شهرداری قرارداد دارند.

وی ادامه داد: ناظر فنی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج بر کیفیت فعالیت این پیمانکاران نظارت دارد تا حال این پارک‌های محله ای شهر خوب بماند.

وی توضیح داد: به طور کلی وضعیت پارکهای محله ای کرج بد نیست ولی در برخی از آنها مشکل سرویس بهداشتی و سایل بازی داریم که بنا شده از ردیف بودجه ای هر منطقه اختصاص داده شود تا این مشکلات مرتفع شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: امسال برای بهسازی پارکهای محله ای بین 300 تا 400 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده که با تخصیص آن ، این پارکها فضای بهتری برای استراحت و تفریح شهروندان خواهند شد.

بضاعتی پور اضافه کرد: امسال هفت پارک محله ای جدید کلنگ زنی و تا پایان سال به بهره برداری می‌رسند.

وی خاطر نشان کرد: بنا شده برخی از این پارکها مثل پارک شهید ایرانی را جابه جا کنیم تا امکان دسترسی بخش زیادی از ساکنان محلات به آنها فراهم شود.

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج ابراز کرد: رویکرد این سازمان احداث پارک و توسعه فضای فضای سبز در محلات ومناطق محروم است که با جدیت پیگیری می‌شود.



بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 598546
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18848352 تعداد بازديد زيرپورتال: 654030 اين زيرپورتال امروز: 80 سایت در امروز: 1179 اين صفحه امروز: 31
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.