سه‌شنبه 28 خرداد 1398   01:41:31

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 18800859
  تعداد بازدید این صفحه: 596969
  در امروز: 1112

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/3/20 دوشنبه
آغاز عملیات احداث پارک شهدای مدافع حرم در شهرک شهید احسانی نژاد
با هدف ارتقای سرانه فضای سبز، عملیات احداث پارک شهدای مدافع حرم درشهرک شهید احسانی نژاد آغاز شد 

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج ، رییس این سازمان ،  از آغاز عملیات اجرایی احداث پارک شهدای مدافع حرم واقع در منطقه 6 در شهرک شهید احسانی نژاد خبر داد وگفت: این پارک با هدف افزایش و توسعه سرانه فضای سبز و ارتقاء سطح نشاط و شادابی ساکنان این محله در حال اجرا است.

پیمان بضاعتی پور با اشاره به اینکه توسعه و افزایش سرانه فضای سبز در زندگی امروز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است افزود : احداث فضاهای سبز و پارک‌های محله محور از جمله مهم‌ترین اهداف و برنامه های شورای پنجم و این سازمان است.

وی ضمن بازدید ازآغاز عملیات اجرایی پارک شهدای مدافع حرم در شهرک احسانی نژاد اضافه کرد : این پارک در محوطه‌ای به متراژ  11000 مترمربع در حال احداث می باشد.

بضاعتی پور  افزود: برای احداث این پارک عملیاتی نظیر خاک‌برداری، خاکریزی،پیاده راه سازی،فضای سبز، و صورت خواهد گرفت و شامل فضای بازی کودکان ، زمین فوتبال، والیبال، سرویس بهداشتی و نمازخانه ، پیاده‌رو، آلاچیق، ست ورزشی و خواهد بود.

رییس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج ؛ ایجاد روحیه شادی و نشاط و افزایش فضای سبز شهری در زمین های خالی غیر ارزشمند را از دلایل اصلی راه اندازی پارک‌ها در شهر کرج  برشمرد و خاطر نشان کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته عملیات فنی و اجرایی این پارک در6 ماه  تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

 
 

عکاس : مهران امیدی

 بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 596969
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18800859 تعداد بازديد زيرپورتال: 652297 اين زيرپورتال امروز: 73 سایت در امروز: 1112 اين صفحه امروز: 21
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.