يكشنبه 30 تير 1398   03:01:09

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19538551
  تعداد بازدید این صفحه: 622744
  در امروز: 5916

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/2/26 پنجشنبه
احداث 2 پارک محله ای در حصارک به مساحت 5 هکتار
رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری ازتملک دو قطعه زمین 5/2 هکتاری برای احداث پارک و فضای سبز در منطقه 5 خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، رییس این سازمان با اشاره به این که شهروندان درفصل تابستان و اوقات فراغت از فضاهای پارک های شهری بیشتر استفاده می کنند گفت: توسعه پارک های شهری و محلی دراولویت اقدامات این سازمان قرار گرفته است.

پیمان بضاعتی پور افزود: در بعضی از مناطق مثل منطقه 5 ، بافت شهری متمرکز، توسعه فضای سبز و احداث پارک را با مشکل مواجه می کند .

وی تصریح کرد: فضاها و زمین های خالی در این محدوده دراختیار شهرداری و حتی نهادهای دولتی نیست و مالک شخصی و عدم کاربری فضای سبز، شرایط احداث زیرساخت‌های توسعه فضای سبز را با محدودیت مواجه می کند .

وی ادامه داد : علیرغم مشکلات موجود در سال جدید دو قطعه زمین 5/2 هکتاری د محدوده محله حصارک پایین برای احداث پارک محله ای تملک شده و بودجه آن تامین و در حال حاضر نیزدر دستور کار واحد طراحی سازمان قرار دارد.

بضاعتی پور اضافه کرد: عملیات ساخت و احداث پارک عطار در ضلع شمالی تقاطع شهید بهشتی نیز با همکاری شهرداری منطقه از پیشرفت فیزیکی خوبی برخودار است و امسال 3 هکتار آن به بهره برداری خواهد رسید.

این مسئول با اشاره به تلاش برای توسعه عادلانه فضای سبز در کرج اظهار کرد: شهرداری با تعامل با شورای پنجم برای توسعه فضای سبز در مناطق کم برخوردار کرج برنامه ریزی مدونی صورت داده که در حال انجام و اجرا می باشد

رییس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در پایان با اشاره به شکایت شهروندان در خصوص مزاحمت های مشاغل مزاحم در پارکها بیان کرد: به‌منظور رفاه حال شهروندان گرامی که در شب‌های فصل تابستان از فضاهای سبز و پارک‌ها استفاده می‌کنند با پلیس امنیت  و معاون محترم دادستان هماهنگی هایی در خصوص جمع آوری مشاغل مزاحم صورت گرفته تا بتوانی اثرات سوء و منفی ناشی از این مزاحمت ها را به حداقل برسانیم .


 


بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 622744
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19538551 تعداد بازديد زيرپورتال: 680945 اين زيرپورتال امروز: 346 سایت در امروز: 5916 اين صفحه امروز: 302
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.