سه‌شنبه 6 اسفند 1398   18:02:55

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 26769323
  تعداد بازدید این صفحه: 880997
  در امروز: 21499

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/2/23 دوشنبه
کرج ۷۵۸ درخت کهنسال دارد
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: عمر اغلب درختان کهنسال شهر بیش از ۸۰ سال است 

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج؛ پیمان بضاعتی پور در گفت‌وگو با پایگاه خبری کرج امروز، اظهار کرد: در حال حاضر ۷۵۸ درخت کهنسال در سطح شهر داریم که قطر بن سینه اغلب این درختان  بیشتر از ۸۰ سانتی متر است و این نشان می‌دهد که بیش از ۸۰ سال عمر دارند.

وی با اشاره به اینکه این درختان در محدوده‌های خاصی از شهر قابل مشاهده هستند،ادامه داد: این درختان بیشتر در مناطق قدیمی شهر از جمله ۱۲، ۲، ۷ و ۹ مشاهده می‌شوند.

ویبا بیان اینکه تمام درختان کهنسال شهر شناسیی شده، توضیح داد: کلیه این درختان شناسایی شده و در مرحله تدوین دستور العمل حفظ و نگهداری آنها هستیم چون این درختان به شرایط خاصی برای نگهداری نیاز دارند.

وی ابراز کرد: به محض آماده شدن این دستور العمل، اداره حفظ و نگهداری فضای سبز شهری، ابلاغ لازم را به تمامی مناطق ارسال میکند تا درختان کهنسال شهر در بهترین شرایط به حیات خود ادامه بدهند.

وی توضیح داد: در این دستور العمل شرایط و نحوه نگهداری از این درختان بیان می‌شود و سازمان سیما و منظر نیز بر کیفیت نگهداری ازاین سرمایه های طبیعی نظارت خواهد داشت.بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 880997
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26769323 تعداد بازديد زيرپورتال: 956395 اين زيرپورتال امروز: 881 سایت در امروز: 21499 اين صفحه امروز: 785
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.