شنبه 29 تير 1398   03:13:37

1398/2/2 دوشنبه
سامانه ثبت قبوض شهرداری کرج راه اندازی شد
رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج گفت: در راستای هوشمند سازی سامانه ثبت قبوض شهرداری آماده بهره برداری شد.
 

محمود دهقان درگفت و گو با پایگاه خبری کرج امروز به یکپارچه سازی قبوض شهرداری اشاره کرد و افزود: سامانه مدیریت قبض ابزاری سریع و آسان جهت ثبت و کنترل قبوض مصرفی شهرداری است.

این مسئول، تجمیع و نگهداری اشتراکات تمامی دوایر، بهره گیری از اطلاعات جهت پیش بینی بودجه، شناسایی ساختمان های سبز شهرداری و جلوگیری از پرداخت قبوض خارج از تملک شهرداری را از اهداف ایجاد این سامانه عنوان کرد.

 رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج با اشاره به پیگیری این سازمان در جهت هوشمندسازی و استفاده از فناوری جدید، بیان کرد: در طول سال‌های گذشته در این حوزه اقدامات زیادی انجام‌شده اما باید یک گام مؤثر و اساسی در این حوزه برداشته شود.

دهقان با بیان اینکه  شهرداری کرج در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت‌های قابل توجهی داشته است، تصریح کرد: از طریق اجرای برنامه هایی برای هوشمند سازی مدیریت شهری به دنبال شهری با رفاه هستیم تا ثمرات حرکت به سمت شهر هوشمند در زمینه بهبود وضعیت اجتماعی و شهرنشینی نمایان شود.


كلمات كليدي : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات , شهرداری کرج , قبوض شهرداری , هوشمندسازی

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19490696
  تعداد بازدید این صفحه: 105432
  در امروز: 5010

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
تعداد بازديد اين صفحه: 105432
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19490696 تعداد بازديد زيرپورتال: 210496 اين زيرپورتال امروز: 69 سایت در امروز: 5010 اين صفحه امروز: 28
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد .