پنجشنبه 27 تير 1398   17:49:31

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19440900
  تعداد بازدید این صفحه: 184530
  در امروز: 34234

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/2/3 سه‌شنبه
کسب رتبه نخست جذب درآمد توسط سازمان مدیریت آرامستان ها در سال 97
در سال 97 سازمان مدیریت آرامستان ها با 97 درصد جذب درآمد توانست رشد 40 درصدی را رقم بزند و مابین سازمانهای شهرداری کرج رتبه نخست را کسب کند
 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری کرج، رئیس این سازمان خبر از کسب رتبه نخست درآمد در سال 97 را میان سازمان های شهرداری کرج داده و افزود: این سازمان توانست در پی ارائه برنامه ریزی های مطلوب و تلاش مستمر در زمینه اقتصاد پایدار در سال گذشته 97 درصد از بودجه خود را جذب و در ارائه خدمات و پروژه های عمرانی تزریق نماید.
 

حمید رضا عسگری افزود: جذب درآمد پایدار می تواند مسیر توسعه را نیز میسر سازد و با این رویکرد سعی گردید تا با ارائه برنامه ها گام های موثری از جمله افزایش 40درصدی درآمد نسبت به سال گذشته در راستای رشد خدمات به شهروندان قدم برداشت.
 

وی یادآور نزدیکی آمار فوت شدگان  در سال های 96 و 97 با یکدیگر شد  و اظهار داشت: علیرغم ابلاغ افزایش قیمت قبور از آبانماه سال گذشته ، درآمد کسب شده ، عمدتا مبنی بر کسب درآمد از ارزش افزوده و پیش فروش قبور بوده است.
 

عسگری ادامه داد: برای رشد و شکوفایی مجموعه سازمان مدیریت آرامستان ها سعی گردیده است تا با اقتصاد پایدار برنامه هایی در حوزه های خدماتی ، عمرانی ، فضای سبز و فرهنگی تدوین و اجراء شود  و با این رویکرد این سازمان در حال انجام وظایف محوله خود می باشد.
 

همچنین عسگری در بخش دیگری از سخنانش به کاهش 14 درصدی هزینه های جاری در سازمان علیرغم افزایش قیمت ها و حقوق پرسنل اشاره کرد و افزود : امیدوار هستیم با ارائه برنامه های مدون این مدیریت هزینه در سال 98 نیز اتفاق بیافتد .
 

رئیس سازمان مدیریت آرامستان ها در آخر کسب این موفقیت را نشان از همدلی و خدمات صادقانه همکاران زحمتکش این سازمان دانست و به جهت تلاش هاي اثر گذار و زحمات همه جانبه از کلیه كاركنان تشكر و قدرداني نمود.


كلمات كليدي : رتبه نخست , درآمد , سازمان آرامستان ها , شهرداری کرج

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 184530
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19440900 تعداد بازديد زيرپورتال: 215858 اين زيرپورتال امروز: 460 سایت در امروز: 34234 اين صفحه امروز: 316
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.