چهارشنبه 1 خرداد 1398   05:08:33

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 18376792
  تعداد بازدید این صفحه: 169672
  در امروز: 3405

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/1/29 پنجشنبه
بازدید رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج از سازمان مدیریت آرامستان ها
رئیس کمیسیون تلفیق از گلزار شهدای بهشت سکینه (س) و روند طرح های در حال اجرا سازمان مدیریت آرامستان ها بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج، غدیر مهدوی کلیشمی رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج از پروژه های در حال ساخت گلزار شهدای بهشت سکینه (س) شامل احداث ساختمان جدید پزشکی قانونی، سالن غسالخانه، سیستم مانیتورینگ متوفیات، محوطه سازی سالن معراج، احداث نمازخانه و سرویس های بهداشتی، استخرهای ذخیره آبهای سطحی، احداث خانه سلامت و مادر و کودک و دیگر پروژه های در حال اجرا بازدید کرد و در جریان پیشرفت عمرانی پروژه ها قرار گرفت.

وی در جریان این بازدید گفت: شورای اسلامی شهر کرج برای بهبود خدمت رسانی در سازمان آرامستانها از آمادگی کامل برخوردار است. مهدوی کلیشمی همچنین صحبت های مدیرعامل سازمان در خصوص اقدامات صورت گرفته و مشکلات موجود را شنید و تاکید کرد که رفع مشکلات با کار و تلاش مضاعف شدنی است.

رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج خاطر نشان کرد: در بازدیدهای میدانی از زیرمجموعه های شهرداری کرج به میزان رضایتمندی شهروندان همچنین اقدامات صورت گرفته و مشکلات موجود پی می بریم و برای رفع آنها برنامه ریزی می کنیم. این بازدیدها در راستای وظایف نمایندگی و نظارتی است.

طی این بازدید حمیدرضا عسگری رئیس سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری کرج گفت: حضور اعضای شورای اسلامی شهر کرج در سازمان به منظور اطلاع از کم و کیف خدمت رسانی به شهروندان فرصتی مغتنم است و امیدواریم که در سال جدید تداوم داشته باشد. اقدامات سازمان محصول تلاش تمام پرسنل مجموعه است.
 


بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 169672
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18376792 تعداد بازديد زيرپورتال: 197156 اين زيرپورتال امروز: 85 سایت در امروز: 3405 اين صفحه امروز: 46
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.