جمعه 6 ارديبهشت 1398   09:24:09

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 17998441
  تعداد بازدید این صفحه: 164009
  در امروز: 4364

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/12/24 جمعه
آرامستان ها می توانند مکانی برای گذراندن اوقات فراغت باشند
رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات در آخرین جمعه سال از گلزار شهدای بهشت سکینه (س) بازدید و روند توسعه فضای سبز در آن را جهت رفاه حال شهروندان مطلوب ارزیابی کرد 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت شهرداری کرج ، رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج همزمان با آخرین جمعه سال در گلزار شهدای بهشت سکینه (س) حاضر شد و از روند خدمات رسانی این سازمان به شهروندان دیدن نمود .

بر اساس این گزارش رحیم خستو در حاشیه این بازدید گفت : همواره آرامستان ها محلی برای عبرت آموزی بوده اند چرا که علاوه بر زنده نگاه داشتن یاد اهل قبور به عنوان محلی برای گذراندن اوقات فراغت در نظر گرفته می شده است .

وی افزود : به این واسطه حضور در آرامستان ها یادآور آن است که آدمی توانا ، ناتوان ، دارا و ندار روزی در این مکان خواهد بود و این تلنگر می تواند موجب زندگی بهتر برای افراد هم باشد .

این عضو شورا رشد کمی و کیفی خدمات رسانی در آرامستان ها را نسبت به سالهای گذشته چشمگیرتر ارزیابی نمود و بیان داشت : علاوه بر توانمندی مجموعه مدیریت سازمان آرامستان ها ارائه اوایح مطلوب از سوی ریاست این سازمان و ارائه آن توسط شهردار کلانشهر کرج نشان از همت مجموعه مدیریت شهری برای رشد سطوح خدمات رسانی داشته و اعضای شورا با تصویب این لوایح سعی در کمک نمودن هرچه بیشتر دارند .

خستو توجه خاص به عرصه های فضای سبز در آرامستان های بهشت سکینه (س) را بسیار مطلوب دانسته و ادامه داد وجود درختان کهن سال در آرامستان ها از مهمترین نشانه های این محل در گذشته بوده و با توجه به اقدامات انجام شده در این زمینه شاهد افزایش مساحت و تنوع گیاهی در گلزار شهدای بهشت سکینه (س) هستیم که کاربری آن را صرفا از زیارتی به تفریحی مبدل کرده است .

وی سال 98 را سال انقلاب فضای سبز در مدیریت شهری کرج دانسته و اظهار داشت : تصویب بودجه 140 میلیاردی در زمینه فضای سبز می تواند گام موثری بر رشد سرانه فضای سبز کرج داشته باشد که این سازمان نیز از آن بهره مند خواهد بود .

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که شهروندان هفته منتهی به پایان سال را با سلامتی و بهروزی پشت سر بگذارند و نوروز شادی را تجربه نمایند .بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 164009
تعداد بازديد کنندگان سايت: 17998441 تعداد بازديد زيرپورتال: 190154 اين زيرپورتال امروز: 110 سایت در امروز: 4364 اين صفحه امروز: 65
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.