جمعه 28 تير 1398   08:49:06

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19466025
  تعداد بازدید این صفحه: 184738
  در امروز: 12209

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/12/24 جمعه
همزمان با جمعه آخر سال حضور شهروندان در گلزار شهدای بهشت سکینه (س) چشمگیر است
ظهر امروز همزمان با آخرین جمعه سال رئیس شورای اسلامی با حضور در گلزار شهدای بهشت سکینه (س) از روند خدمات رسانی به شهروندان بازدید کرد
 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج ، رئیس شورای اسلامی شهر کرج همزمان با آخرین جمعه سال در گلزار شهدای بهشت سکینه (س) حضور یافته و از روند ارائه خدمات به شهروندان بازدید کرد .

عباس زارع در حاشیه این بازدید گفت : استقبال و حضور مردم در گلزار شهدای بهشت سکینه (س) در روزهای پایانی سال بی سابقه بوده است و این نشان از توجه خانواده ها به درگذشتگان و زیارت اهل قبور و شهدا می باشد.

این عضو شورا افزود : بارش آرام باران و ترنم بهاری این روزها آرامش بسیاری را در فضا ایجاد نموده و حضور همشهریان در این فضای معنوی که ریشه در سنت دیرینه ما مبنی بر زنده نگاه داشتن یاد گذشتگان دارد پررنگ تر و چشمگیر تر از روزهای دیگر سال است .

وی از ریاست و پرسنل سازمان مدیریت آرامستان ها به جهت ایجاد فضای آرام و دسترسی های مطلوب شهروندان به خدمات محوطه گلزار شهدای بهشت سکینه (س) قدردانی نمود و اظهار داشت هرچند با توجه به محور مواصلاتی اتوبان کرج – قزوین تردد شهروندان با سهولت همراه نبوده است اما در محوطه آرامستان بهشت سکینه (س) شاهد ارائه خدمات مطلوب بوده ایم .

زارع در بخش دیگری از سخنان خود یادآور حضور تمام نیروهای مدیریت شهری در سطح شهر شد و بیان داشت : امیدواریم با تلاشهای صورت گرفته به ویژه استفاده از گل و گیاه در معابر و میادین شهر و هنر هنرمندان و جانمایی المان های شهری و... شاهد آن باشیم که شهر با چهره ای جدید و متفاوت به استقبال نوروز 98 برود .


بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 184738
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19466025 تعداد بازديد زيرپورتال: 216175 اين زيرپورتال امروز: 198 سایت در امروز: 12209 اين صفحه امروز: 131
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.