يكشنبه 30 تير 1398   03:31:42

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19539231
  تعداد بازدید این صفحه: 120128
  در امروز: 6596

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/1/17 شنبه
اقدام به موقع سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری در رفع نشست خیابان شهید بهشتی کرج

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌ الملل سازمان حمل‌ و‌نقل ریلی شهرداری کرج،  

روز دوشنبه 12 فروردین ماه در پی شدت گرفتن نزولات آسمانی در شهر کرج و حجم زیاد ورودی آب‌های سطحی به شبکه فاضلاب شهری متعلق به سازمان آب و فاضلاب شهری، قسمتی از باند شمالی خیابان شهید بهشتی واقع در حصارک، نبش خیابان شهید رجائی (قلم) دچار فرو نشست گردید که با بررسی‌های کارشناسی، مشخص شد به علت شکستگی لوله فاضلاب از محل یکی از منحول‌های شبکه، لایه‌های خاک زیرین آسفالت دچار آب شستگی گردیده و وجود لوله‌ های گاز شهری، آب و کابل‌های فیبر نوری، هرگونه عملیات ترمیم را با مشکل مواجه می‌ساخت.

 با حضور به موقع مدیران شهری و سازمان حمل و نقل ریلی و همچنین عوامل مشاور و پیمانکار خط 2 مترو (به دلیل وقوع این فرو نشست در نزدیکی ایستگاه سرم سازی) ، طرح ترمیم محل نشست در دستور کار قرار گرفت و با نظارت شهردار محترم جناب آقای دکتر کمالی زاده، تعدادی از ماشین‌آلات پروژه مترو اعم از ماشین های حمل بتن و نیز بچینگ مستقر در کارگاه امام حسین در اختیار عملیات مرمت و بهسازی قرار گرفت.

خوشبختانه، با حضور مستمر عوامل اجرائی، این مهم تا ساعات ابتدایی روز سه‌ شنبه انجام و مشکل حادث شده برطرف گردید. در این نشست به سازه مترو هیچ گونه آسیبی وارد نگردید اما آب حاصل از شکستگی لوله فاضلاب، به داخل تونل زهکش گردید که این امر از بروز خسارات بیشتر به ساختمان ‌های اطراف و خیابان پر تردد شهید بهشتی، جلوگیری به عمل آورد.
 

 

 

 

 

 

 بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 120128
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19539231 تعداد بازديد زيرپورتال: 121069 اين زيرپورتال امروز: 68 سایت در امروز: 6596 اين صفحه امروز: 62
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.