يكشنبه 30 تير 1398   03:04:05

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19538603
  تعداد بازدید این صفحه: 206432
  در امروز: 5968

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/2/23 دوشنبه
دهمین کارگروه کنترل جمعیت سگ های بلاصاحب
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند،طی برگزاری این جلسه در ابتدا احمد خیری سرپرست سازمان گزارشی از وضعیت موجود و مشکلات مربوط به سگهای بلاصاحب مرکز حلقه دره  ارائه نمودند .

وی با بیان مشکلاتی از قبیل مرگ با ترحم ،رهاسازی در سطح شهر  و عدم وجود پناهگاه در سایر شهرهای اقماری خواستار همکاری و اتخاذ راهکار مناسب شدند.

آقای صالحی معاونت فنی و اجرایی سازمان ضمن ارائه گزارشی  در ارتباط با آسیب شناسی عملیات زنده گیری و  نگهداری ازتیمارگاه  سگ های بلا صاحب اقداماتی  درجهت  بهسازی  مرکز حلقه دره صورت  پذیرفته شده است. ایشان در ادامه از فرهنگسازی عمومی و  نقش سمن ها در درمان و کاهش هزینه ها در انجام این مهم را یاد آور شدند.

در این جلسه که با حضور  هر یک از مسئولین شهرهای اقماری  آغاز گردیده بود آن ها با ارائه آمار و عملکردهای شهرهای  خود را در ارتباط با زنده گیری سگ های بلا صاحب و نیز تعداد سگ گزیدگی در آن شهرها را عنوان کردند.

همچنین پس از بررسی راهکارهای مختلف ارائه شده توسط حاضرین در این جلسه و با توجه به عدم ابلاغ دستورالعمل جدید سازمان شهرداریها  معین گردید که همه شهرداری ها و سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج موظف به اجرای دستور العمل سال 1387 می باشند.

دهمین جلسه کارگروه کنترل جمعیت سگ های بلاصاحب جناب  آقای  مدیر روستا معاون خدمات شهری شهرداری کرج با تنظیم مصوبات و تهیه  صورتجلسه پایان یافت.
 تعداد بازديد اين صفحه: 206432
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19538603 تعداد بازديد زيرپورتال: 213108 اين زيرپورتال امروز: 119 سایت در امروز: 5968 اين صفحه امروز: 111
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.