يكشنبه 30 تير 1398   03:07:33

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19538712
  تعداد بازدید این صفحه: 206438
  در امروز: 6077

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/2/19 پنجشنبه
سازمان پسماند در راه هوشمندسازی و تمرکز بر ساماندهی مرکز حلقه دره
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند،طی برگزاری این جلسه  آقای مهندس خیری در ابتدا گزارشی از وضعیت موجود و پروژه های در حال انجام سازمان گزارشی ارائه نموده و مرکز حلقه دره را مرکز استراتژیک در سازمان پسماند نام بردند  که ساماندهی این مرکز از ابتدای سال جاری در حال بررسی و اجرا می باشد.

وی از ایجاد مرکز علمی و فناوری به لحاظ اجرای طرح های مطالعاتی شرکت های دانش بنیان در حوزه مدیریت پسماند در مرکز حلقه دره که از بنیان در هوشمند سازی در وظایف و خدمت به شهروندان متاثر و تاثیرگذار می باشد خبر داد.

 اقای خیری  راه اندازی پویش فرهنگی کاهش تولید زباله و فرهنگسازی در خانوارها را در هفته آتی اعلام نمودند که این پویش به صورت گسترده در سطح شهر آغاز می گردد.

در ادامه ایشان از تجمیع پیمانکاری طرح تفکیک از مبداء در سال جاری به جهت خدمت رسانی بهتر و افزایش جلب مشارکت های مردمی اجرایی می گردد.

رئیس کمسیون فرهنگی شورا در این بازدید با تشکر از پرسنل سازمان و خدمت رسانی آنان از ابتدای سال به شهروندان قدردانی نمودند و این خدمت را صدقه جاری  نام بردند وقدم گذاشتن در مسیر آبادانی و عمرانی شهر در سازمان پسماند ساری و جاری  می باشد.

ایشان از ساماندهی و مدیریت سگ های بلاصاحب در سطح شهر و پیدا کردن راه هایی برای کاهش این معضل را خواستار شدند.

رئیس کمسیون عمرانی شورای شهر در جمع مسئولین سازمان ،مطالبات مردم از سازمان پسماند را اولویت کاری شورای شهر نام بردند و در ادامه از اختصاص بودجه مناسب عمرانی در سال جاری به سازمان را به عنوان اهرم شکوفایی و توسعه سازمان دانستند.

حاج قاسمی افزود:اجرای طرح تفکیک از مبداء و فرهنگسازی در این موضوع از مسائل مهم شورای شهر است و خواستار اجرای این طرح به گونه ای هوشمند در محله ای به صورت پایلوت شدند.

در ادامه ایشان تسهیل در فرایند اعطای پایان کار و صدور جواز ساختمانی که قسمتی از آن به سازمان پسماند می باشد را خواهان شدند.

در پایان از پویایی و فعالیت های مستمر  پرسنل سازمان تشکر و قدردانی نمودند.
 

 تعداد بازديد اين صفحه: 206438
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19538712 تعداد بازديد زيرپورتال: 213115 اين زيرپورتال امروز: 126 سایت در امروز: 6077 اين صفحه امروز: 117
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.