جمعه 24 آبان 1398   23:49:05

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 23424904
  تعداد بازدید این صفحه: 200811
  در امروز: 36274

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/4/3 دوشنبهباغات کلاک شناسایی می شوند
باغات کلاک شناسایی می شوند
معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج از انجام مطالعه ای ویژه بر روی باغات کلاک به منظور حفظ و جلوگیری از ساخت و ساز در آنها خبر داد.

 

احدالله احمدی پرگو با بیان این مطلب اظهار کرد: وجود بافت های فرسوده و ساخت و ساز در باغات به عنوان دو معضل اساسی حوزه شهرسازی در منطقه ۱۱ قابل توجه است.

احمدی پرگو؛ ساخت و ساز درون باغات را یکی از تخلفات و آسیب های زیست محیطی برشمرد و افزود: مقرر کرده ایم در سال جاری با مطالعه و شناخت تمامی باغات محدوده کلاک، از ساخت و ساز در آنها جلوگیری کرده و به حفظ باغات و نگهداری از فضای سبز این منطقه به عنوان یک میراث و پوشش گیاهی حیاتی در شهر، کمک کنیم.

وی، همچنین به قرارگیری محدوده حصار در طرح بازآفرینی شهری اشاره کرد و ادامه داد: می توانیم برای بازآفرینی و بهسازی این منطقه در قالب طرح نوسازی شهری از اعتبارات دولتی استفاده کنیم.

احمدی پرگو، مساحت محله حصار را ۳۵ هکتار عنوان کرد و بیان داشت: این محله با صورتجلسه به شهرداری تحویل داده شده است و دارای سند نیست. از این نظر ضروری است مراحل اداری دریافت سند از سوی شهرداری، پیگیری و تسریع شود.

معاون شهردار کرج اضافه کرد: به محض انتقال سند، امکان صدور جواز ساخت و افزایش درآمدهای پایدار برای منطقه به وجود خواهد آمد.


كلمات كليدي : باغات کلاک , معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 200811
تعداد بازديد کنندگان سايت: 23424904 تعداد بازديد زيرپورتال: 226935 اين زيرپورتال امروز: 362 سایت در امروز: 36274 اين صفحه امروز: 269
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.