سه‌شنبه 28 خرداد 1398   02:11:12

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 18801091
  تعداد بازدید این صفحه: 162040
  در امروز: 1344

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/3/2 پنجشنبهارتباط با دفاتر اسناد رسمی سیستمی می شود
ارتباط با دفاتر اسناد رسمی سیستمی می شود
رییس اداره تدوین ضوابط و مقررات شهرسازی شهرداری کرج گفت: ارتباط شهرداری کرج و دفاتر اسناد رسمی استان البرز سیستمی می شود.

 

رضا بیات با بیان این مطلب اظهار کرد: در جلسه ای با حضور مدیرکل امور شهرسازی، رییس هیات مدیره دفاتر اسناد رسمی استان البرز، نمایندگان اداره کل حقوقی، درآمد و سیستم های نظارتی، شرایط ارتباط سیستمی شهرداری و دفاتر اسناد رسمی استان البرز بررسی شد.

وی گفت: در این نشست طرفین در راستای بهینه شدن تکریم ارباب رجوع، شفافیت و تسهیل، تسریع سلامت اداری و جلوگیری از تردد شهری مراجعین در سطح شهر به جهت اخذ پاسخ استعلام از سایر مناطق شهرداری و همچنین جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی و مسائل دیگر در ایجاد روند شهر الکترونیکی در خصوص موضوعات موصوف به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گفته رییس اداره تدوین ضوابط و مقررات شهرسازی شهرداری کرج؛ همچنین مقرر شد در مرحله اول تعدادی از دفاتر اسناد رسمی به عنوان نمونه پایه (پایلوت)، روند ارتباط گیری با سیستم مکانیزه شهرداری را صورت دهند تا در صورتی که نواقص و موضوعات خاصی در مسیر استعلام و ارتباط گیری نباشد، طی جلسه ای با هماهنگی مجدد این ارتباط فراگیر شود.
 


كلمات كليدي : ارتباط الکترونیکی , دفاتر اسناد رسمی , معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 162040
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18801091 تعداد بازديد زيرپورتال: 181518 اين زيرپورتال امروز: 47 سایت در امروز: 1344 اين صفحه امروز: 17
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.