يكشنبه 3 شهريور 1398   10:01:33

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 20606729
  تعداد بازدید این صفحه: 178537
  در امروز: 11848

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/3/2 پنجشنبهارتباط با دفاتر اسناد رسمی سیستمی می شود
ارتباط با دفاتر اسناد رسمی سیستمی می شود
رییس اداره تدوین ضوابط و مقررات شهرسازی شهرداری کرج گفت: ارتباط شهرداری کرج و دفاتر اسناد رسمی استان البرز سیستمی می شود.

 

رضا بیات با بیان این مطلب اظهار کرد: در جلسه ای با حضور مدیرکل امور شهرسازی، رییس هیات مدیره دفاتر اسناد رسمی استان البرز، نمایندگان اداره کل حقوقی، درآمد و سیستم های نظارتی، شرایط ارتباط سیستمی شهرداری و دفاتر اسناد رسمی استان البرز بررسی شد.

وی گفت: در این نشست طرفین در راستای بهینه شدن تکریم ارباب رجوع، شفافیت و تسهیل، تسریع سلامت اداری و جلوگیری از تردد شهری مراجعین در سطح شهر به جهت اخذ پاسخ استعلام از سایر مناطق شهرداری و همچنین جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی و مسائل دیگر در ایجاد روند شهر الکترونیکی در خصوص موضوعات موصوف به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گفته رییس اداره تدوین ضوابط و مقررات شهرسازی شهرداری کرج؛ همچنین مقرر شد در مرحله اول تعدادی از دفاتر اسناد رسمی به عنوان نمونه پایه (پایلوت)، روند ارتباط گیری با سیستم مکانیزه شهرداری را صورت دهند تا در صورتی که نواقص و موضوعات خاصی در مسیر استعلام و ارتباط گیری نباشد، طی جلسه ای با هماهنگی مجدد این ارتباط فراگیر شود.
 


كلمات كليدي : ارتباط الکترونیکی , دفاتر اسناد رسمی , معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 178537
تعداد بازديد کنندگان سايت: 20606729 تعداد بازديد زيرپورتال: 200035 اين زيرپورتال امروز: 116 سایت در امروز: 11848 اين صفحه امروز: 75
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.