چهارشنبه 27 شهريور 1398   14:01:42

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 21367221
  تعداد بازدید این صفحه: 134773
  در امروز: 21722

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/3/13 دوشنبه
حضرت امام خمینی(ره) به اسلام عزت بخشيد
سرپرست معاونت خدمات شهر شهرداری کرج گفت: حضرت امام خمینی(ره) به اسلام عزت بخشيد و پرچم قرآن را در جهان به اهتزاز درآورد.

محمدرضا زین العابدینی ضمن تسلیت به مناسبت سالروز رحلت بنیانگذار اسلام و واقعه 15 خرداد اظهار کرد: حضرت امام خمینی(ره) به اسلام عزت بخشيد و پرچم قرآن را در جهان به اهتزاز درآورد، ملت ايران را از اسارت بيگانگان نجات داد و به آنان غرور و شخصيت و خودباوری بخشيد و اميد را در دل‌های ملل تحت ستم جهان زنده كرد.

این مسئول تصریح کرد:14 خردادماه، سالروز رحلت جانسوز بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بار دیگر فرا می‌رسد و آرمان‌های بلند آن مرد الهی و مطهر، همچون خورشیدی در آسمان جان‌ها تلألو می‌گیرد.

وی افزود: حضرت امام خمینی(ره) به اسلام عزت بخشيد و پرچم قرآن را در جهان به اهتزاز درآورد، ملت ايران را از اسارت بيگانگان نجات داد و به آنان غرور و شخصيت و خودباوری بخشيد و اميد را در دل‌های ملل تحت ستم جهان زنده كرد.

معاون خدمات شهر شهرداری کرج بیان کرد: در حالی که همه قدرت‌های مستکبر و شیاطین دنیا در صدد منزوی كردن دين و معنويت و ارزش‌های اخلاقی بودند، حضرت امام خمینی(ره) با ایجاد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بار دیگر با تکیه بر اسلام ناب محمدی(ص) فضایل اخلاقی و معنوی را احیاء کرد و جان دوباره بخشید.

زین العابدینی  یادآورشد: نقش بنیانگذار جمهوری اسلامی در پیروزی ملت رشید ایران آنچنان رفیع و استوار است که به فرموده مقام معظم رهبری «اين انقلاب بی‌نام و نشان او در هيچ جای جهان شناخته شده نيست».

به گفته وی، حضرت امام خمينی‌(ره) عبد صالحی بود كه با رهبری و هدايت انقلاب عظيم امت خداجوی ايران اسلامی رسالت تاریخی خود را به انجام رساند‌ و زمينه‌ساز انقلاب جهانی آخرين حجت حق، حضرت ولی عصر(عج) بر روی كره خاكی گرديد.بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 134773
تعداد بازديد کنندگان سايت: 21367221 تعداد بازديد زيرپورتال: 211685 اين زيرپورتال امروز: 248 سایت در امروز: 21722 اين صفحه امروز: 174
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.