يكشنبه 30 تير 1398   03:02:50

1398/2/22 يكشنبه
سرعت گیرهای کرج ساماندهی می‌شود
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با بیان اینکه سرعت گیرهای موجود در سطح شهر ساماندهی می‌شود، گفت: درصدد جمع آوری و استانداردسازی سرعتگیرها با همکاری پلیس راهور هستیم.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، محمدرضا احمدی نژاد با اشاره به اینکه پیرو جانمایی و نصب سرعتکاه و سرعت گیرها در سطح شهر استانداردهای لازم رعایت نشده است، اظهار کرد: افزایش زمان امداد رسانی ارگان‌هایی نظیر اورژانس و آتشنشانی یکی از مهم‌ترین معایب وجود سرعتگیر و سرعتکاه در معابر درون شهری به شمار می رود.

وی با بیان اینکه مکان‌یابی نادرست درزمینه نصب و جانمایی سرعتگیرها افزایش استهلاک وسایل نقلیه را به همراه دارد، گفت: این امر تضییع حقوق آن دسته از شهروندان و رانندگانی را به همراه دارد که خود را ملزم به رعایت قوانین حاکم بر جامعه می دانند.

به گفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج با توسعه و ترویج فرهنگ صحیح رانندگی، رعایت سرعت مطمئنه و توجه به حقوق عابرین پیاده می توان شاهد کاهش تعداد سرعتگیرها  در سطح معابر درون شهری بود.

احمدی نژاد در پایان گفت: درصدد ساماندهی، جمع آوری واستاندارسازی سرعت گیرهای موجود در سطح شهربا همکاری پلیس راهور هستیم.بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 144571
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19538574 تعداد بازديد زيرپورتال: 219043 اين زيرپورتال امروز: 160 سایت در امروز: 5939 اين صفحه امروز: 71
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد