يكشنبه 29 ارديبهشت 1398   11:18:22

1398/2/18 چهارشنبه
معضلات و مشکلات ترافیکی معابر منطقه 9 شناسایی و بررسی شد
معضلات و مشکلات ترافیکی منطقه 9 با حضور معاون و اعضای کمیته فنی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، محمدرضا احمدی نژاد در نشست با شهردار منطقه 9 پیرامون بررسی طرح و پروژه‌های ترافیکی این محدوده، اظهار کرد: شناسایی و رفع مشکلات ترافیکی مناطق 10 گانه کرج از جمله مهم ترین برنامه‌های در دستور کار این معاونت طی سال جاری محسوب می شود.

وی با بیان اینکه کارشناسان و متخصصان مجموعه معاونت حمل و نقل و ترافیک به صورت دوره‌ای نسبت به بررسی طرح و مشکلات ترافیکی مناطق اقدام می‌کنند، افزود: در راستای بازدید میدانی کارشناسان از مناطق ده گانه شهرداری کرج، نقاط حادثه خیر معابر درون شهری شناسایی و احصا می‎شود.

به گفته معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج تسهیل در تردد عابرین پیاده، افزایش ایمنی شهروندان و بهبود در وضعیت عبور و مرور وسایل نقلیه از مهم ترین اهداف شناسایی نقاط حادثه خیز معابر درون شهری به شمار می‌رود.

احمدی نژاد با اشاره به اینکه مناسب سازی محل تردد عرضی عابرین پیاده یکی دیگر از اقدامات مهم معاونت حمل و نقل و ترافیک محسوب می‌شود، تصریح کرد: بی شک تامين و افزايش ايمنی عابرین پیاده و شهروندان از اهميت بسزايی برخورداراست.

گفتنی است در این نشست مواردی نظیر اصلاح جانمایی نامناسب گذرگاه‌های عابرین پیاده و رعايت فاصله مناسب و استاندارد آن همچنین رفع نواقص گذرگاه‌های عرضی عابران پياده نیز مطرح شد.
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 136252
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18332317 تعداد بازديد زيرپورتال: 206057 اين زيرپورتال امروز: 119 سایت در امروز: 12069 اين صفحه امروز: 42
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد