دوشنبه 28 مرداد 1398   21:41:47

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 20441614
  تعداد بازدید این صفحه: 250151
  در امروز: 24672

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/3/13 دوشنبه
ایام الله 14 و 15 خرداد، بهترین فرصت جهت انتقال آرمان های امام راحل
تبیین ابعاد شخصیتی حضرت امام(ره) یک وظیفه همگانی استبه گزارش روابط عمومی وارتباطات – فیروزبخت شهردارمنطقه 12 گفت :  
14خرداد، سالروز ارتحال امام راحل و قیام خونین 15 خرداد را که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می گردد، گرامی داشته و با پاسداری از آرمانهای والای بنیان گذار جمهوری اسلامی و خون پاک شهدا تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری، برای اعتلای این نظام مقدس و سرافرازی ایران اسلامی بیش از پیش تلاش نماییم.

فیروزبخت عنوان نمودند : مدیریت و رهبری حضرت امام در تمام عرصه‌ها باعث رسیدن این انقلاب به بزرگی و عظمت شد. بشریت و جهانیان با عمل به پیامهای حضرت امام وعمل به تکلیف دینی و آموزه‌های دینی توانست موفقیت های عظیمی رابدست بیاورد . که در این راستا در برنامه‌ها باید از ظرفیت‌های مساجد، کانون‌های فرهنگی، پایگاه‌های مقاومت و تشکل‌های مختلف و گروه‌های مردمی بهر‌ه‌مند شد وباید انتقال ارزش‌ها و تبیین ابعاد شخصیتی معمار انقلاب را یک وظیفه همگانی بدانیم.

حضرت امام نه تنها یک رهبر سیاسی برای انقلاب اسلامی بلکه شخصیتی جهانی است. حضرت امام، رهبری دینی و کم نظیر در عصر معاصر بود. امام انقلابی بنا نهاد که ریشه در معنویت و پاکی دارد و وظیفه دینی ما ایجاب می‌کند که جوانان را به عنوان آینده سازان کشور و نظام با شخصیت والای ایشان آشنا نماییم. بی گمان امام خمینی با ایجاد نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان یک نظام الهی و اسلامی، حق بزرگی بر گردن همه ملت‌های آزاده و مسلمان جهان دارند. بی شک عزت و اعتلای امروز ایران اسلامی، ثمره اقتدای مردم ایران به سیره معمار کبیر انقلاب اسلامی است.

درپایان افزودند : ایام‌الله 14 خرداد سالگرد رحلت حضرت امام و قیام خونین 15 خرداد بهترین زمان و فرصت مناسب برای تبیین و ترویج اندیشه‌های امام و انتقال آرمان‌های آن امام راحل به دنیا و آزادی‌خواهان جهان است. زنده نگه داشتن یاد امام اهمیت بالایی دارد ، زیرا هر‌چه عظمت داریم از عظمتی است که امام به کشورعزیزمان ارزانی کرده است و هدف ما شناساندن شخصیت امام به‌عنوان سکاندار انقلاب اسلامی ایران است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره)، سالگرد رحلت جانگداز ایشان و شهدای والامقام 15خرداد را به محضرحضرت ولیعصرارواحنا له الفدا و مقام معظم رهبری (مدظله العالی )و مردم همیشه در صحنه ی ایران به ویژه مردم فهیم وولایتمدار مهرشهرکرج تسلیت عرض می نمایم.بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 250151
تعداد بازديد کنندگان سايت: 20441614 تعداد بازديد زيرپورتال: 274095 اين زيرپورتال امروز: 351 سایت در امروز: 24672 اين صفحه امروز: 313
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد .