دوشنبه 28 مرداد 1398   20:51:47

1398/2/26 پنجشنبه27 اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
روز ارتباطات و روابط عمومی
امروزه نقش روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان نقشی قابل توجه ای است

امروزه نقش روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان نقشی قابل توجه ای است. نقش روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیتهای حرفه ای، علمی و الکترونیکی،‌ از مشخصه های جدید روابط عمومی در عصر ارتباطات است. بنا بر این،‌ از نقاط برجسته و ممتاز در مدیریت استراتژیک، تأکید بر محیط برون سازمانی و حتی جهانی است و در واقع،‌ منظور از وظایف استراتژیک روابط عمومی، دخالت در روند تصمیم گیری سازمان است.

اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.

روابط عمومی مدون و برنامه ریزی شده یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است، روابط عمومی به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی مدیران و افکار جمعی کارکنان دارند به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان وهمچنین بامخاطبین سازمانی خود اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.

این روزفرخنده رابه تمام همکاران پرتلاش درعرصه اطلاع رسانی وروابط عمومی تبریک عرض مینمایم -پهلوانبيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 170420
تعداد بازديد کنندگان سايت: 20440444 تعداد بازديد زيرپورتال: 196769 اين زيرپورتال امروز: 208 سایت در امروز: 23502 اين صفحه امروز: 198
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد