يكشنبه 30 تير 1398   03:20:14

1398/2/25 چهارشنبه
دیدار با خانواده دو شهید گرانقدر در منطقه 7
نایب رییس شورای اسلامی شهر کرج به همراه مدیر منطقه 7 شهرداری کرج و دیگر مسئولین به ‌مناسبت ماه رمضان با خانواده های شهید غواص مجید حاج اسفندیاری و شهید محمد قاسمی دیدار و گفت گو کردند.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 7 کرج، منصور وحیدی نایب رییس شورای اسلامی شهر کرج، در این دیدار اظهار کرد: انقلاب اسلامی تمامی برکات و موجودیت خود را از شهدا و ایثارگران دارد و وظیفه ماست که با زنده نگه داشتن یاد وخاطره این عزیزان  به انقلاب خدمت کنیم.

وی درادامه با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا  از جان خویش خالصانه گذشتند کاری ارزشمند وعبادی است.

در ادامه این دیدار کاظمینی مدیر منطقه 7 کرج با بیان اینکه ماه مبارک رمضان ارزنده ترین و بهترین فرصت معنوی برای تجلیل و قدردانی از شهیدان و خانواده مکرم این عزیزان است، گفت: تلاش همه ما برای خدمت به خانواده های شهدا، جانبازان وظیفه اخلاقی و دینی و البته کمترین کار ممکن است و هدف از دیدار با این بزرگواران ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و الگو گیری از این خانواده ها در مسیر معنوی تعالی و کمال می باشد.

گفتنی است در پایان این دیدار وحیدی نایب رییس شورای شهر کرج و کاظمینی مدیر منطقه با اهدای لوح و هدایا از خانواده های این دو شهید والامقام تجلیل به عمل آوردند.
   

تعداد بازديد اين صفحه: 273269
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19538948 تعداد بازديد زيرپورتال: 273982 اين زيرپورتال امروز: 110 سایت در امروز: 6313 اين صفحه امروز: 107
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد