يكشنبه 30 تير 1398   03:15:34

1398/2/17 سه‌شنبه
پیام تبریک مدیر شهرداری منطقه 7 به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان
ماه رمضان، فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده‌داری است که عشق ملکوتی و اُنس با محبوب جاودانه را پدید ‌آورده و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان می‌ریزد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 7 کرج، امیر حسین کاظمینی با صدور پیامی فرا رسیدن ماه پر فضیلت رمضان را به تمامی مسلمانان جهان علی الخصوص شهروندان شریف منطقه 7 تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:    

                                                                                             بسم الله الرحمن الرحیم

"شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ"

ماه رمضان بهار قرآن وماه فضایل و ضیافت بیکران الهی است که حلول شکوهمندش به دل های مشتاق مومنان روزه دار لحظه وصال را بشارت می دهد. 

          این ماه مبارک, ماه آگاهی بیشتر از حقایق هستی است و این هدف در سایه تلاوت قرآن و تدبر در آن به دست می اید.

ماه رمضان، فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده داری و تمسک جستن از درگاه باری تعالی است که عشق ملکوتی و انس با محبوب جاودانه را پدید می آورد و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان می ریزد تا در پرتو خورشید درخشان ماه رمضان، سلطه عادت ها و غریزه ها بر زندگی انسان کاهش یابد و غفلت ها زدوده شود و اخوت دینی و روح برادری و همدردی با نیازمندان تقویت گردد. امیدوارم برآن باشیم در این ماه عزیز فرصت را غنیمت شمرده و از لحظه لحظه توفیق درک ماه شریف رمضان غافل نشویم.

 به همین مناسبت حلول  ماه رحمت و برکت، ماه نزول قرآن، ماه میهمانی و ضیافت ا... را به همه شهروندان عزیز تبریک عرض مینمام ودر این ماه، قبولی طاعات و عبادات را برایتان آرزومندم .

                                                      ومن الله توفیق

                                      کاظمینی- مدیر شهرداری منطقه 7 کرجتعداد بازديد اين صفحه: 273268
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19538888 تعداد بازديد زيرپورتال: 273981 اين زيرپورتال امروز: 109 سایت در امروز: 6253 اين صفحه امروز: 106
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد