سه‌شنبه 28 خرداد 1398   01:51:24

1398/3/23 پنجشنبه
اجرای عملیات بهسازی و آسفالت باند جنوبی بلوار بیهقی
بمنظور بهسازی معابر، تسهیل در تردد وسایط نقلیه، عملیات آسفالت بلوار بیهقی(حدفاصل بلوار باغستان تا بلوار انقلاب) با تلاش و همت مجموعه عمران شهرداری منطقه 7 انجام شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 7 کرج، حمید صمیمی معاون امور عمران و ترافیک منطقه، گفت: با توجه به اینکه بلوار بیهقی یکی از محورهای پر رفت و آمد  است، لذا ایمن‌سازی و بهسازی این محور در دستور کار شهرداری منطقه قرار گرفته و با رعایت اصول فنی نسبت به آسفالت و بهسازی آن اقدام شده است.

صمیمی ادامه داد: عملیات آسفالت باند جنوبی بلوار بیهقی به متراژ پنج هزار و 880 مترمربع با صرف  یک هزار و500 تن آسفالت اجرایی شده است. 

این مسئول اظهار کرد: لکه گیری آسفالت معابر و بهبود عبور و مرور معابر شهری جزء فعالیت مهم این منطقه در سال جاری می باشد.

وي با اشاره به اهميت رفع چاله و ناهمواري هاي معابر و كوچه ها افزود: لكه گيري و مرمت آسفالت معابر با اولويت‌ بندي و كارشناسي اجرا مي شود.

صمیمی در پایان یکی از اولویتهای منطقه را ارائه خدمت رسانی مطلوب دانست و افزود: دراین راستا برای رفاه حال شهروندان عملیات لکه گیری آسفالت معابر منطقه به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته که هم اکنون  هم در درحال اجر است.
 بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 261453
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18800926 تعداد بازديد زيرپورتال: 261958 اين زيرپورتال امروز: 22 سایت در امروز: 1179 اين صفحه امروز: 21
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد