يكشنبه 30 تير 1398   02:22:44

1398/2/16 دوشنبه
برگزاری جلسه كمیته درآمدی با محوریت تعیین و تکلیف پرونده های موجود در منطقه 7
جلسه کمیته درآمدی در روز یکشنبه مورخ 15/2/98 با هدف بررسی راهکارهای عملیاتی مناسب و اخذ تصمیم گیری های لازم به منظور تأمین منابع و افزایش درآمدهای پایدار جهت ارائه خدمات بیشتر و بهتر به شهروندان در دفتر معاون مالی و اقتصادی منطقه 7 برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 7 کرج، این جلسه با حضور معاون، مسئولین واحدهای مرتبط و دستگاه های نظارتی با محوریت بررسی موضوع افزایش سطح درآمد و رسیدگی به پرونده های موجود در منطقه جهت جذب حداکثری بودجه برگزارشد.

آرائی معاون مالی و اقتصادی منطقه در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات پرسنل در سال گذشته در ارتقای بودجه منطقه و کسب رتبه برتر درآمدی در بین مناطق ده گانه شهرداری کرج بر ضرورت تشکیل جلسات با هدف ارتقاء درآمد زایی و پیگیری هر چه بیشتر وضعیت مطالبات تاکید کرد و گفت: تمامی واحدها همچون سال گذشته با هماهنگی های لازم و همکاری یکدیگر مجموعه را در جهت رسیدن به اهداف و ظرفیت های پایدار درآمدی یاری نمایند.

در این جلسه مقرر شد پرونده هایی که دارای دستور توقف می باشند دسته بندی و با دیوان مکاتبه گردد. همچنین دستور پلمپ واحد های تجاری بدهکار از طریق مراجع قضایی اخذ تا با دریافت مطالبات معوق شهرداری بتوانیم خدمات مطلوبتری را به شهروندان ارائه دهیم.

گفتنی است در این جلسه در خصوص اراضی متعلق به شهرداری که به صورت غیر قانونی مورد تصرف قرار گرفته است بحث و گفتگو شد و پیشنهادات و اقدامات لازم توسط اعضا کمیته مطرح گردید.

آرائی در پایان از اعضای شرکت کننده خواست تا در جلسه بعدی کمیته، گزارش و آمار فعالیت های حوزه خود و پرونده های دردست بررسی را ارائه نموده تا ضمن تبادل نظر و کمک به یکدیگر جهت تسریع به روند پرونده های موجود و پیگیری مطالبات تصمیم گیری شود.
 بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 273251
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19537509 تعداد بازديد زيرپورتال: 273964 اين زيرپورتال امروز: 92 سایت در امروز: 4874 اين صفحه امروز: 89
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد