سه‌شنبه 6 اسفند 1398   18:07:49

1398/2/16 دوشنبه
رمضان ماه تجدید پیمان با پروردگار نیکی هاست
به گزارش امور ارتباطات و بین الملل منطقه شش شهرداری کرج : مصطفی اکبری پور ، فرمانده پایگاه بسیج حضرت صاحب الزمان (عج) طی پیامی فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.
وی ابراز داشت : رمضان ماه فرخنده تجدید پیمان با پروردگار نیکی هاست ، ماهی که در آن با نزول قرآن کریم ، پیوند بشریت با حقیقت ممکن شد ، نزولی آسمانی و مبارک که از لطف بی کرانش  نور هدایت به جهان تابید و چراغ پرفروغ حقیقت روشن گشت.

این مقام مسئول در ادامه افزود : رمضان ماه عبادت ‌، ماه نیایش‌ و ماه بندگی‌‌های خالصانه فرا رسید و خداوند متعال فرصت حضور در بهترین ماهش را بر ما ارزانی داشت تا با بهره‌گیری از تعالیم جانبخش الهی و تأسی از سیره پیامبر اکرم‌‌‌(ص) و ائمه اطهار‌(ع) بتوانیم غبار تن را در زلال چشمه‌های پر برکت این ماه صیقل دهیم و از لابه‌ لای لحظه‌های ناب دعا و سجاده‌هایمان لذت مهمانی پروردگار را درک ‌نمائیم.

اکبری پور تصریح کرد : در این ماه که دل هایمان بیش از هر زمان دیگری با آیه های پر مهر هدایت انیس می شود توفیق روزه داری ارمغان دیگریست که ثمراتی چون تقویت اراده ، رهایی از خواسته های کم ارزش دنیوی و انس با کلام وحی ، تنها گوشه ای از برکات آن است.

فرمانده پایگاه بسیج حضرت صاحب الزمان (عج) منطقه شش شهرداری کرج ادامه داد : به همین منظور برنامه های معنوی و فرهنگی متنوعی از جمله قرائت روزانه قرآن کریم و بیان احکام و احادیث برای پرسنل در نظر گرفته شده است تا دلهایمان را با نور حقیقت و تلاوت آیات نورانی کلام الله مجید صیقل دهیم و غبار گناه را از آن بشوئیم.

وی در خاتمه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ، ماه شناخت و معرفت ، ماه توبه و مغفرت ، ماه عبادت و بندگی و ماه شکستن بت‌های نفس و سجده‌ی عشق بر درگاه معبود یکتا را تبریک و تهنیت گفت.بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 320965
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26769416 تعداد بازديد زيرپورتال: 324518 اين زيرپورتال امروز: 321 سایت در امروز: 21592 اين صفحه امروز: 320
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.