سه‌شنبه 6 اسفند 1398   18:10:17

1398/2/13 جمعه
برگزاری میز خدمت روانشناسی
به گزارش امور ارتباطات و بین الملل منطقه شش شهرداری کرج : محمدرضا فکورزاده ، سرپرست منطقه از برگزاری میز خدمت روانشناسی برای پرسنل شاغل در منطقه خبر داد.
وی اذعان داشت : این طرح با همکاری مرکز تخصصی بهداشت روان معاونت اجتماعی ، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج به سرپرستی سرکار خانم دکتر رویا نادری در ساختمان اداری منطقه شش برگزار گردید.

سرپرست منطقه شش شهرداری کرج ضمن اشاره به استقبال خوب پرسنل از این میز تخصصی بیان داشت :  این خدمات روانشناسی با بهره گیری از توان علمی روانشناسان مورد تأیید نظام روانشناسی و با هدف ارتقاء سلامت روان و سطح کیفی زندگی فردی و شغلی و توانمند سازی نیروی انسانی ارائه شده است.

فکورزاده خاطرنشان ساخت : پيشرفت فناوري و پيچيدگي زندگي امروز منجر به بروز بحران‌هاي مختلف فردي و اجتماعي شده که اين امر خود ناراحتي‌هاي رواني و تقليل روابط را به دنبال داشته است.

این مقام مسئول در ادامه افزود : امروزه پيچيدگي روابط اجتماعي و مشکلات متعدد فردی و خانوادگی ضرورت استفاده از مشاوره های تخصصی را ايجاب کرده است .

وی هدف کلي از این طرح را کاهش آسيب‌هاي اجتماعي ، دسترسي بيشتر و راحت‌تر پرسنل به خدمات مشاوره‌اي ، افزایش ارتباطات خانوادگي ، کاهش تعارضات بين والدین و فرزندان برشمرد.

دکتر رویا نادری در تکمیل این خبر افزود : این مرکز برای نخستین بار به منظور ارائه خدمات روانشناسی و با عنوان میز خدمت روانشناسی با حضور در مناطق دهگانه شهرداری کرج به ارائه خدمات به صورت رایگان می پردازد.

وی تصریح کرد : مراجعینی که تمایل به استفاده از خدمات این مرکز تخصصی را دارند می توانند همه روزه با تعیین وقت قبلی به این مرکز مراجعه و از تخفیف 70% استفاده نمایند.

 


بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 320966
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26769465 تعداد بازديد زيرپورتال: 324519 اين زيرپورتال امروز: 322 سایت در امروز: 21641 اين صفحه امروز: 321
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.