سه‌شنبه 6 اسفند 1398   19:38:56

1398/2/6 جمعه
اقدامات ترافیکی بخشی از هویت بصری شهر بشمار می آیند
به گزارش امور ارتباطات و بین الملل منطقه شش شهرداری کرج : روح ا... پهلوانی ، رئیس اداره حمل و نقل و ترافیک منطقه بخشی از عملکرد این حوزه طی یک ماه گذشته را تشریح نمود.وی با تأکید بر نقش بسزای تابلوهای هدایت مسیر در افزایش ایمنی شهروندان اظهار داشت : طراحی و جانمایی صحیح تابلوهای هدایت مسیر موجب خواهد گردید تا رانندگان با صرف کمترین زمان و کمترین مسافت پیموده شده به مقصد خود برسند.

روح ا... پهلوانی تابلوهای هدایت مسیر را بخشی از هویت بصری شهر برشمرد و افزود : وجود تابلوهای راهنما و هدایت مسیر علاوه بر افزایش زیبایی های بصری و ایحاد نظم دیداری موجب انتخاب مسیر صحیح برای رانندگان و در نتیجه کاهش زمان ترددهای درون شهری می شود که نهایتا" منجر به کاهش ترافیک و رفت و آمد های بیهوده می شود که کاهش آلودگی هوا را نیز در پی خواهد داشت.

رئیس اداره حمل و نقل و ترافیک منطقه شش شهرداری کرج ، ایجاد آرامش بصری و بهبود سیمای شهری را از مزایای این طرح برشمرد و اذعان داشت : اجرای عملیات خط کشی طولی در ایجاد فرهنگ رانندگی بین خطوط و همچنین زیبایی خیابان های سطح شهر تاثیرگذار است.

این مقام مسئول در این خصوص ابراز داشت : بیش از 100 عدد تابلو اعم از تابلو های حاشیه نما ، هدایت مسیر ، انتظامی و جهت نما در بلوار خوارزمی و بلوار شهدای اصناف نصب گردیده است.

وی در تکمیل این خبر بیان داشت : در همین راستا 5000 متر طول خط کشی محوری در بلوار ظفر ، بلوار شهید ناصربخت ، بلوار شهید باهنر و بلوار شهید رجایی اجرا شده است.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 321003
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26771050 تعداد بازديد زيرپورتال: 324556 اين زيرپورتال امروز: 359 سایت در امروز: 23226 اين صفحه امروز: 358
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.