پنجشنبه 27 تير 1398   17:34:48

1398/1/25 يكشنبهمعاون امور عمرانی و ترافیک منطقه
ادامه نهضت آسفالت معابر در سطح منطقه
محمد رضا حسینی از پخش بیش از 380 تن آسفالت با صرف اعتبار یک میلیارد و پانصد میایون ریالی به منظورلکه گیری و روکش آسفالت معابر در سطح منطقه خبرداد.


به گزارش روابط عمومی منطقه 5 شهرداری کرج؛ معاون امور عمرانی و ترافیک منطقه اظهار داشت: مسیرهای پر تردد از مهم ترین فضاهای عمومی و اجتماعی هستند که امکان تعاملات اجتماعی، کار، تفریح، استراحت، تجمع و بازی را برای انسانها در شهر فراهم می کند. از همین رو توجه به کیفیت پیاده راه ها و سواره راهها و مناسب سازی آنها می تواند در ارتقاء رضایتمندی شهروندان و استفاده کنندگان از این گونه مسیرها تأثیر گذار باشد.

 

محمد رضا حسینی ارتقای کیفیت آسفالت معابر را یکی از عوامل بهبود زیرساخت های معابر شهری دانست و تصریح کرد: در این راستا عملیات تراش و روکش آسفالت کوچه صفری واقع در خیابان بهار غربی با پخش بیش از 180  تن آسفالت  و صرف اعتبار 700 میلیون ریالی اجرایی شد.

 

وی افزود: به منظور فراهم نمودن شرایط مساعد در گذرگاه ها و برطرف کردن نقائص و معایب عمرانی عملیات لکه گیری معابر سطح منطقه  با پخش  200 تن آسفالت و صرف اعتباری بالغ بر 800 میلیون ریال نیز طی هفته گذشته به مرحله اجرا رسیده است.

 

حسینی در پایان با اشاره به اینکه اجرای برنامه های عمرانی وخدماتی اعم از روکش آسفالت، ترمیم نوارهای حفاری، رفع نقاط آبگیر، مرمت پلهای فلزی، هم سطح سازی دریچه ها  از اولویت های اجرایی منطقه است، خاطرنشان کرد: کلیه معابر سطح منطقه که نیاز به ترمیم و یا روکش آسفالت دارند، شناسایی و عملیات ترمیم و روکش آسفالت در این نقاط اجرایی می شود.


بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 243012
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19440471 تعداد بازديد زيرپورتال: 243012 اين زيرپورتال امروز: 407 سایت در امروز: 33805 اين صفحه امروز: 407
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.