يكشنبه 30 تير 1398   02:34:46

1398/2/25 چهارشنبهبه گزارش حوزه ارتباطات وامور بین الملل منطقه 4 شهرداری کرج:
تخریب ساخت و ساز غیرمجاز حریم و سطح منطقه 4
رئیس اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری منطقه 4 از تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز این منطقه خبر داد.


به گزارش حوزه ارتباطات و امور بین الملل منطقه 4شهرداری کرج ، ناصر محبی، با بیان اینکه تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز با اخذ حکم قضایی صورت گرفت، گفت: ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهر و حریم منطقه موجب بر هم خوردن برنامه‌ریزی‌های مدیریت شهری به منظور ارائه سرانه‌های خدماتی به شهر وشهروندان می شود.


وی در ادامه از برخورد قاطع و جدی با مالکانی که اقدام به ساخت و ساز غیرمجاز می‌کنند، خبر داد و گفت: در این زمینه نیروهای کنترل و نظارت حوزه خدمات شهری در تمامی سطح این منطقه به صورت آماده باش قرار دارند و در صورت مشاهده تخلف به شدت با مالکان این املاک برخورد می‌کنند.

رئیس اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری منطقه 4 یادآور شد: موقعیت جغرافیائی و تراکم جمعیتی در منطقه 4 شهرداری کرج باعث شده است که این منطقه از جمله محدوده‌های مهاجرپذیر با قومیت های مختلف باشد که این امر موضوع ساخت و سازهای غیراصولی را افزایش دهد.

این مسئول افزود: ساخت و سازهای غیرمجاز به نوعی زیر پا گذاشتن حقوق شهروندی و تجاز به حریم و امکانات شهری به شمار می‌رود و از همین رو شهرداری به طور جد خواستار مقابله با روند ساخت و سازهای غیر مجاز  در حریم شهر می‌باشد.


محبی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به مکاتبات صورت گرفته با دستگاه های محترم نظارتی ، رفع تخلفات شهری الخصوص در حریم منطقه خواستار پیگیری های ویژه از طریق مراجع ذیصلاح می باشد .

 نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 261664
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19538030 تعداد بازديد زيرپورتال: 264178 اين زيرپورتال امروز: 83 سایت در امروز: 5395 اين صفحه امروز: 82
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.