دوشنبه 30 ارديبهشت 1398   09:32:08

1398/2/18 چهارشنبهبه گزارش حوزه ارتباطات وامور بین الملل منطقه 4 شهرداری کرج:
طرح ضربتی پاکسازی محلات ، جمع آوری نخاله های ساختمانی و تسطیح زمین های خالی
خدمات شهری منطقه 4 طی برنامه زمان بندی شده ضمن پاکسازی محله به محله ، نخاله های رها شده در زمین های خالی را ساماندهی و پاکسازی کردند.


به گزارش حوزه  ارتباطات و امور بین الملل منطقه 4 شهرداری کرج، صفاخیل معاون خدمات شهر منطقه با اعلام این خبر گفت: تجمع زباله و نخاله علاوه بر تهدید سلامت شهروندان از منظر زیبایی سیمای شهری، ناهنجاری هایی را در منطقه بوجود می آورد که بر اساس تاکیدات لازم نسبت به پاکسازی آن اقدام می شود
 .

وی افزود: در راستای بهبود ارائه خدمات به شهروندان، طرح ضربتی پاکسازی محلات و تسطیح زمین ها و جمع آوری نخاله های ساختمانی در دستور کار معاونت خدمات شهری این منطقه  قرار گرفت.


صفاخیل یاد آور شد: ریختن نخاله های ساختمانی در معابر علاوه بر ایجاد اختلال در عبور و مرور و تردد وسایل نقلیه شهروندان را دچار مشکل می کند.
 

این مسئول در پایان با اشاره به اینکه مشارکت شهروندان و رعایت اصول بهداشتی و زیست محیطی تأثیر زیادی در کاهش هزینه‌های پاکسازی و لایروبی خواهد داشت، از شهروندان خواست از ریختن زباله و ضایعات دیگر در انهار و مسیل‌های آب خودداری کنند و تاکید کرد: مشکل آبگرفتگی، ساماندهی آب‌های سطحی و لایروبی انهار امر مهمی است که از سوی شهرداری منطقه 4 کرج در فازهای مختلف مورد توجه قرار دارد.
 
 نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 244834
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18345457 تعداد بازديد زيرپورتال: 247028 اين زيرپورتال امروز: 82 سایت در امروز: 5339 اين صفحه امروز: 81
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.