يكشنبه 30 تير 1398   02:40:50

1398/2/21 شنبهبه گزارش حوزه ارتباطات وامور بین الملل منطقه 4 شهرداری کرج:
دیدار نایب رئیس شورای اسلامی شهر و مدیر منطقه با خانواده معظم شهدا
وحیدی نایب رییس شورای اسلامی شهرکرج ، سعادت مدیر منطقه 4 و عباس میری مدیرکل گزینش شهرداری کرج با همراهی حجت الاسلام سیدهادی حسینی و جمعی از مسئولین پایگاه های بسیج سطح منطقه باهدف ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و ایثارگران و در راستای اجرای طرح سپاس از خانواده شهیدان عباسپور و محمدکریمی  دیدار به عمل آورده و به مشکلات آنان رسیدگی نمودند.


به گزارش
 حوزه ارتباطات و امور بین الملل منطقه 4 شهرداری کرج، منصور وحیدی، نایب رئیس شورای اسلامی شهر در دیدار با خانواده شهیدان «حسن عباسپور و محمد محمد کریمی »،به نعمت امنیت اشاره کرد و گفت: امنیت امروز جامعه مرهون خون شهدا و جانفشانی های جانبازان و ایثارگران است که با حضور در جبهه های حق علیه باطل، اجازه ندادند که دشمن خدشه ای به امنیت و آرامش ملت وارد کند.

وحیدی ، با بیان اینکه خانواده شهدا مایه افتخار جامعه و میراثدار انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند، خاطرنشان کرد: وظیفه شرعی و قانونی مسئولان است که در راستای رضایتمندی و حل مشکلات خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان تلاش کنند.

وی اضافه کرد: این دیدارها در راستای سپاس و قدردانی از ایثار و گذشت و صبر خاندان ایثار و شهادت و تقویت روحیه خدمت رسانی انجام می شود.
در پایان با تجلیل از صبر و ایثارگری خانواده‌های معظم شهدا به مقام شامخ آنها  ادای احترام نموده  و ‌بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.


 


كلمات كليدي : شهرداری کرج , منطقه 4 شهرداری کرج , دیدار با خانواده شهدا , سعادت , منصور وحیدی , شهید حسن عباسپور , شهید محمد محمدکریمی

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 261667
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19538162 تعداد بازديد زيرپورتال: 264181 اين زيرپورتال امروز: 86 سایت در امروز: 5527 اين صفحه امروز: 85
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.