جمعه 28 تير 1398   08:18:28

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19465482
  تعداد بازدید این صفحه: 307353
  در امروز: 11666

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/1/25 يكشنبهبا تدبیر مهندس جلالیان
حفر کانال مانع ورود سیلاب به زیرگذر ساسانی شد
با حفر کانال در زیرگذر ساسانی از ورود سیلاب های گسترده به این زیرگذر ودو زیرگذر دیگر دراین منطقه جلوگیری به عمل آمد.

منطقه دو شهرداری کرج  با مساحت  یک هزارو 114 هکتار و حدود یک میلیون مترمربع بافت فرسوده جمعیتی بالغ بر 145 هزارنفر ازمناطق کم برخوردار وقدیمی شهرداری کرج محسوب می گردد.

این منطقه با تدبیر ودرایت مدیروقت منطقه توانسته رضایتمندی شهروندان را در اجرای خدمات مطلوب فراهم نماید .در سال 98 شاهد ارتقای فضای سبز، اولین سالن آمفی تئاتر کرج ، ایجاد 4بوستان بزرگ،  وده ها پروژه عمرانی گسترده  درسطح منطقه اشاره کرد که نشان از عزم جهادی وتلاش  بی بدیل این مدیرجوان درمنطقه دارد.

باتوجه به برنامه ریزی های صورت گرفته وشناسائی نقاط حساس وآبگیر در سطح منطقه با تدبیر مدیرمنطقه مشکل زیرگذرهای قدیمی منطقه در هنگام بروز بارش که موجب نارضایتی گسترده اهالی ساسانی شده بود مرتفع گردید.

مدیرمنطقه در گفتگویی با روابط عمومی منطقه  گفت :  که با حفر کانال در زیرگذر ساسانی از ورود سیلاب های گسترده  به این زیرگذر ودو زیرگذر دیگر  دراین منطقه جلوگیری به عمل آمد.

 مرتضی جلالیان اظهارداشت: منطقه 2 کرج دارای بیش از 10 زیر گذر است که در بارش سال های گذشته سه زیر گذر شهید کچویی، محمد شهر و ساسانی با مشکل آبگرفتگی مواجه می شد.
وی ادامه داد : اواخر سال گذشته با 500 متر کانال از ورود سیلاب ها به این زیر گذرها جلوگیری شد.

 جلالیان خاطرنشان کرد : طی روزهای گذشته و از ساعات اولیه بارش باران در سطح منطقه ، با آماده باش نیروهای خدمات شهری، آب افتادگی‌ها و موارد تجمع آب در معابر اصلی و فرعی منطقه برطرف شد.


مدیرمنطقه با اشاره به اینکه برای جلوگیری از جاری شدن سیلاب در این منطقه اقدامات دیگری نیز صورت گرفته، خاطرنشان کرد:حفر چاه های جذبی، ایجاد سرعت گیر و انتقال آب از مواردی بود که مانع آبگرفتگی معابر این منطقه شد.


 


عكس های مرتبط :

تعداد بازديد اين صفحه: 307353
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19465482 تعداد بازديد زيرپورتال: 310321 اين زيرپورتال امروز: 139 سایت در امروز: 11666 اين صفحه امروز: 137
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.