جمعه 28 تير 1398   08:58:11

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19466213
  تعداد بازدید این صفحه: 307376
  در امروز: 12397

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/1/22 پنجشنبه
دیدار وحیدی ومدیرمنطقه از خانواده های معزز شهدا وجانبازان / خانواده جانبازان، جان بازان واقعی هستند
همزمان با ولادت پر نور حضرت ابوالفضل عباس (ع) وروز جانباز واعیاد خجسته شعبانیه عصر دیروز منصور وحیدی به همراهی مدیرمنطقه از خانواده های شهدا وجانبازان سطح منطقه تجلیل و از رشادت ها وایثار گری های این قشر معزز تقدیر نمودند

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری کرج: همزمان با ولادت پر نور حضرت ابوالفضل عباس (ع) وروز جانباز واعیاد خجسته شعبانیه عصر دیروز منصور وحیدی به همراهی مدیرمنطقه از خانواده های شهدا وجانبازان سطح منطقه تجلیل و از رشادت ها وایثار گری های این قشر معزز تقدیر نمودند.


منصور وحیدی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: همه ما مدیون و مرهون ایثارگری شهدا و جانبازان عظیم الشان در طول دوران دفاع مقدس هستیم و افتخارات امروز ما در عرصه های مختلف مرهون خون پاک شهدا و ایثارگری جانبازان عزیز ست. دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران از وظایف ماست و حضور در کنار خانواده بزرگوار آنان توفیق الهی برای مسئولان نظام اسلامی است.
نائب رئیس شورا  با بیان اینکه خانواده شهدا ولی نعمت ماهستند گفت : عملکرد امروز ما زیر نظر این عزیزان است که اگر خدای ناکرده درانجام وظیفه خودمان کوتاهی کرده باشیم باید پاسخگو باشیم .
وی افزود: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سنت دید و بازدید از منازل خانواده های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.
ناظر عالی منطقه  در پایان با تاکید بر اینکه جانبازان واقعی خانواده جانبازانی هستند که با از خودگذشتگی تیمار داری این عزیزان را سالهاست بر دوش می کشند تاکید کرد: جان بازان جانباز خانواده هایی هستند که زینب وار سالهای سال از کسانی که به پیروی از راه شهدا جان خود را در دست گرفتند تا امروز در آسایش و آرامش زندگی نماییم هستند و از این روست که امروز و در روز موسوم به پرستار افتخار حضور در جوار خانواده های این عزیزان را داشته ایم که از این بابت بسیار خرسندیم.
مرتضی جلالیان  نیز ضمن تقدیر از ایثارگری خانواده جانبازان انقلاب اسلامی گفت: تجدید عهد با آرمانهای انقلاب اسلامی و تکریم ایثارگران به یادآوری دلسوزی سالهای سال همسران جانبازان سرافراز است.
وی افزود: جانبازان از جان خود گذشتند تا ما در آزادی و استقلال همه جانبه زندگی کنیم و ما باید قدر لحظه لحظه زندگی خود را بدانیم و در ادامه راه آنان و نهادینه کردن فرهنگ شهید و شهادت و از خودگذشتگی در جامعه تلاش کنیم.
وی در پایان با تشکر ویژه از نایب رئیس شورای شهر کرج  که در بسیاری از حوزه های تجلیل از خانواده شهدا و جانبازان پیش قدم بوده است تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی برای تلاش بیشتر در راه خدمتگزاری برای مردم، نیازمند دعای خانواده شهدا و ایثارگران هستند و شما نیز برای خدمت رسانی هرچه بهتر ما و مسئولان به مردم دعا کنید.
در این دیدار نیز جانباز 70 درصد حاج احمد سلیمی  با تقدیر از اقدام مناسب در تجلیل از خانواده جانبازان، آنها را گنجینه ای گران بها دانست که باید مورد توجه ویژه قرار گیرند و بخش زیادی از جانبازی های خود را متعلق به همسر و خانواده اش دانست که سالهای سال از وی حمایت و پرستاری نموده اند.
دیگر خانواده معزز شهید اکبر قدیری از شهیدان دانش آموز در سطح منطقه بوده با هفده سال در عملیات خیبر به درجه رفیع شهادت رسید.

درپایان این مراسم با اهدای لوح وهدایائی از این خانواده های معظم تقدیر وتجلیل شد.تعداد بازديد اين صفحه: 307376
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19466213 تعداد بازديد زيرپورتال: 310344 اين زيرپورتال امروز: 162 سایت در امروز: 12397 اين صفحه امروز: 160
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.