جمعه 28 تير 1398   08:48:32

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19466019
  تعداد بازدید این صفحه: 307368
  در امروز: 12203

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/1/20 سه‌شنبه
اجرای طرح میز خدمت با حضور گسترده شهروندان / لزوم پاسخگویی به تقاضای شهروندان در اولویت برنامه های منطقه
در راستای نهضت پاسخگویی به مسائل و مشکلات شهروندان این منطقه، مهندس جلالیان مدیر منطقه با همکاران خود به صورت مستقیم با شهروندان منطقه دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهردار کرج ر راستای نهضت پاسخگویی به مسائل و مشکلات شهروندان این منطقه، مهندس جلالیان مدیر منطقه با همکاران خود به صورت مستقیم با شهروندان منطقه دیدار کرد.

ملاقات های مردمی هر سه شنبه باحضور مهندس جلالیان در میز خدمت  با شهروندان متقاضی برگزار می شود و مشکلات آنها در این دیدارهای چهره به چهره مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرد.

مهندس جلالیان جز سه شنبه ها به تناوب ساعتی در میز خدمت نیز همواره حضور دارد  در این خصوص گفت : استقرار میزخدمت یک طرح نو درمنطقه دو شهرداری کرج می باشد که باهدف بررسی مشکلات شهروندان انجام میشود و امیدواریم با ادامه این روند شاهد پیامدهای مثبتی در این زمینه باشیم ،چرا که عقیده داریم ارتباط مردمی با شهروندان می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات شهری باشد.

 مدیرمنطقه  گفت: اعتماد شهروندان بزرگترین سرمایه و از اصلی ترین اولویت های مجموعه مدیریت شهری است.

این مسئول با تاکید بر نیاز ارتباط دو سویه بین شهروندان و مدیران بیان کرد: همکاری و اطلاع رسانی شهروندان با شهرداری در رفع مشکلات شهر و شهروندی بسیار حائز اهمیت است و در تسریع حل مشکلات شهروندان می تواند مورد توجه قرار گیرد.

  مدیرمنطقه تصریح کرد: در طرح میزخدمت ،ما خادم شهروندان هستیم و به کمک شهروندان است که می توانیم در مسیر توسعه گام برداریم.


تعداد بازديد اين صفحه: 307368
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19466019 تعداد بازديد زيرپورتال: 310336 اين زيرپورتال امروز: 154 سایت در امروز: 12203 اين صفحه امروز: 152
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.