چهارشنبه 30 بهمن 1398   23:36:58

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 26593842
  تعداد بازدید این صفحه: 414105
  در امروز: 74432

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/1/25 يكشنبهبا تدبیر مهندس جلالیان
حفر کانال مانع ورود سیلاب به زیرگذر ساسانی شد
با حفر کانال در زیرگذر ساسانی از ورود سیلاب های گسترده به این زیرگذر ودو زیرگذر دیگر دراین منطقه جلوگیری به عمل آمد.

منطقه دو شهرداری کرج  با مساحت  یک هزارو 114 هکتار و حدود یک میلیون مترمربع بافت فرسوده جمعیتی بالغ بر 145 هزارنفر ازمناطق کم برخوردار وقدیمی شهرداری کرج محسوب می گردد.

این منطقه با تدبیر ودرایت مدیروقت منطقه توانسته رضایتمندی شهروندان را در اجرای خدمات مطلوب فراهم نماید .در سال 98 شاهد ارتقای فضای سبز، اولین سالن آمفی تئاتر کرج ، ایجاد 4بوستان بزرگ،  وده ها پروژه عمرانی گسترده  درسطح منطقه اشاره کرد که نشان از عزم جهادی وتلاش  بی بدیل این مدیرجوان درمنطقه دارد.

باتوجه به برنامه ریزی های صورت گرفته وشناسائی نقاط حساس وآبگیر در سطح منطقه با تدبیر مدیرمنطقه مشکل زیرگذرهای قدیمی منطقه در هنگام بروز بارش که موجب نارضایتی گسترده اهالی ساسانی شده بود مرتفع گردید.

مدیرمنطقه در گفتگویی با روابط عمومی منطقه  گفت :  که با حفر کانال در زیرگذر ساسانی از ورود سیلاب های گسترده  به این زیرگذر ودو زیرگذر دیگر  دراین منطقه جلوگیری به عمل آمد.

 مرتضی جلالیان اظهارداشت: منطقه 2 کرج دارای بیش از 10 زیر گذر است که در بارش سال های گذشته سه زیر گذر شهید کچویی، محمد شهر و ساسانی با مشکل آبگرفتگی مواجه می شد.
وی ادامه داد : اواخر سال گذشته با 500 متر کانال از ورود سیلاب ها به این زیر گذرها جلوگیری شد.

 جلالیان خاطرنشان کرد : طی روزهای گذشته و از ساعات اولیه بارش باران در سطح منطقه ، با آماده باش نیروهای خدمات شهری، آب افتادگی‌ها و موارد تجمع آب در معابر اصلی و فرعی منطقه برطرف شد.


مدیرمنطقه با اشاره به اینکه برای جلوگیری از جاری شدن سیلاب در این منطقه اقدامات دیگری نیز صورت گرفته، خاطرنشان کرد:حفر چاه های جذبی، ایجاد سرعت گیر و انتقال آب از مواردی بود که مانع آبگرفتگی معابر این منطقه شد.


 


عكس های مرتبط :

بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 414105
تعداد بازديد کنندگان سايت: 26593842 تعداد بازديد زيرپورتال: 417732 اين زيرپورتال امروز: 1207 سایت در امروز: 74432 اين صفحه امروز: 1200
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.