جمعه 28 تير 1398   08:57:18

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19466205
  تعداد بازدید این صفحه: 307374
  در امروز: 12389

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/1/22 پنجشنبه
ازجانبازان شاغل در منطقه تجلیل شد/ جانبازان حافظین اصلی انقلاب و اسلام
ظهر دیروزبمناسبت ولادت حضرت عباس ( ع) وروز جانباز مدیرمنطقه از 5جانباز 8سال دفاع مقدس نجلیل وتکریم نمود.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری کرج: ظهر دیروزبمناسبت ولادت حضرت عباس ( ع) وروز جانباز  مدیرمنطقه از 5جانباز 8سال دفاع مقدس نجلیل وتکریم نمود.

مرتضی جلالیان مدیرمنطقه در این مراسم جانبازان را حافظین اصلی انقلاب و اسلام دانست و گفت: مجموعه ای که مزین به حضور جانبازان است همواره رو به تعالی و پیشرفت است.
وی با اشاره به اهمیت رضایت شهروندان و مراجعین به شهرداری خاطرنشان کرد:‌ حضور جانبازان در یک مجموعه حتی به تعداد کم، می تواند موجب تحول و اصلاح امور شود.

مهندس جلالیان  افزود: یکی از نگاهها و توجهات خاص منطقه  در درجه اول تکریم خانواده های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران و در درجه دوم خانواده های نیازمند جامعه است و اعتقادشان بر این است که جامعه ای در سلامت خواهند بود که این خانواده ها در رفاه و آسایش باشند اما متاسفانه در جامعه ما گهگاهی این عزیزان به فراموشی سپرده می شوند و اگر دشمن امروز شهامت و جسارت  تعرض به این کشور را ندارد تنها به دلیل وجود پربرکت جانبازان و خانواده های شهدا است.

مدیرمنطقه  بیان کرد: اگر امروز سایه جنگ از این کشور به دور است تنها به برکت وجود شهدا،جانبازان و ایثارگرانی است که مردانه از جان خود گذشتند و رفتند که اگر این عزیزان نبودند امنیت،آرامش و آسایشی که امروز در این کشور ما حکفرماست وجود نداشت .

جلالیان در پایان با اهدای لوح سپاس وهدایائی از ایثارگری وتلاش های این قشر معظم تقدیرنمود.


بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 307374
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19466205 تعداد بازديد زيرپورتال: 310342 اين زيرپورتال امروز: 160 سایت در امروز: 12389 اين صفحه امروز: 158
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.