جمعه 28 تير 1398   08:49:07

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 19466026
  تعداد بازدید این صفحه: 307369
  در امروز: 12210

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/1/18 يكشنبه
دردیدار نوروزی با پرسنل منطقه / همکاری شهروندان باعث احساس تعلق خاطر به شهر و گامی در جهت پیشرفت است.
مدیرمنطقه ۲ شهرداری کرج، هم کاری شهروندان در امور شهری را باعث احساس تعلق خاطر شهروندان درمقایسه با شهر و دلیل همبستگی اجتماعی بیشتر و با این وجود گامی به سوی پیشرفت شهردانست.

به گزارش روابط عمومی منطقه :
مدیر منطقه ۲ شهرداری کرج، هم کاری شهروندان در امور شهری را باعث احساس تعلق خاطر شهروندان درمقایسه با شهر و دلیل همبستگی اجتماعی بیشتر و با این وجود گامی به سوی پیشرفت شهردانست.

مرتضی جلالیان در دیدار نوروزی با پرسنل من تبریک سال جدید وتقدیر بابت تلاش یکساله  گفت: بالا بردن سطح آگاهی‌های عمومی و آشنا نمودن کامل شهروندان و به علاوه از طرف دیگر مسوولان با وظایف و اختیارات خودشان  از نمونه جدی ترین راهبردهای گسترش هم کاری شهروندان در اداره امور شهری است.

مدیرمنطقه  گفت: در جامعه حال حاضر، محله بنیادی‌ترین عنصر شهری و حلقه واسط بین شهر و شهروندان است و جامعه به هم کاری مردم برای پیشرفت نیاز دارد با اینحال تا بستر هم کاری وجود نداشته باشد، نهادهای هم کاری شکل نمی‌گیرد.

وی اضافه کرد: باید شهروندان را با مسوولیت‌ها و وظایف شهروندی آشنا کرد و با بهره برداری از ساز و کارهایی، همه مردم را درگیر فعالیت‌های شهری کرد تا هم کاری حقیقی شکل بگیرد و مردم بیشتر در سرنوشت محله خود شریک شوند.

مهندس جلالیان  پیشتر تقویت محله محوری و گسترش اعتماد مردم به مدیریت شهری را از اولویت های خود درمنطقه دانست و خاطرنشان کرد: مردم قادر اند همراه با کارشناسان و صاحبنظران امور شهری به معرفی برنامه‌های پیشرفت شهری بپردازند و با هم کاری و سرمایه‌گذاری در اجرای برنامه‌ها، سخت مالی ابزار‌های مرتبط را حل و با نظارت خود به بهتر اجرا شدن برنامه‌ها و برنامه‌ها کمک کنند.
 

مدیرمنطقه  در پایان اظهار داشت: معرفی خدمات مطلوب تنها حفظ و نگهداری شهر نیست حتی به تناسب تفاوت سبک زندگی زیست شهری و نیازهای شهر و شهروندی به تبع آن خدمات هم نیاز به بروزرسانی و ایجاد زیرساخت‌های تازه دارند،که تلاش داریم با دیدار های مستمر با معتمدین بنیه هم کاری پذیری را در سطح منطقه ارتقادهیم.بيشتر
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 307369
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19466026 تعداد بازديد زيرپورتال: 310337 اين زيرپورتال امروز: 155 سایت در امروز: 12210 اين صفحه امروز: 153
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.