سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1398   04:32:50

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 18358440
  تعداد بازدید این صفحه: 113285
  در امروز: 2072

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

 اهداف سازمان قطار شهری کرج وحومه
                                   

سازمان قطارشهری کرج و حومه در سال 1380 به منظور ادامه احداث مسیر قطار سریع السیر از کرج تا مهرشهرتأسیس گردید . این سازمان شبکه خطوط ششگانه بطول بیش از یکصد کیلومتر را در دست بهره برداری و ساخت دارد که پس از تهران بزرگترین شبکه مترو کشور محسوب می شود  و انشاالله به زودی خطوط برون شهری و بین شهری با تکمیل مطالعات مصوب خواهد گردید .  
رسالت سازمان قطارشهری کرج و حومه همواره بر آن است تا پروژه عظیم خطوط مصوب قطار شهری را به اجرا درآورده و اسباب آسایش شهروندان گرامی در شهرستان کرج و بخش عمده ای از غرب استان تهران را فراهم کند. در این میان عملیات سیویل، احداث تونل ها، ایستگاه ها، نصب تجهیزات و راه اندازی این پروژه با توان مهندسان و کارشناسان در واحد های فنی و عمرانی وتجهیز و بهره برداری صورت می پذیرد.
اجرای خط 2 و سایر خطوط مصوب در کرج تاثیر بسزایی در کاهش آلودگی هوا و معضلات ترافیکی خواهد داشت و در صورت تخصیص بودجه مورد نیاز می توان در سال های آینده شاهد بهره برداری از کلیه خطوط قطارشهری کرج بود.

درپایان امیدوارم همانگونه که کلیه مسؤولان ، ارگان ها وسازمان های ذیربط در شهرستان کرج همکاری صمیمانه ای را با سازمان قطار شهری کرج و حومه دارند ، شهروندان عزیزنیزبا بردباری، فرزندان خود را که بطور شبانه روزی با سخت ترین شرایط کاری در زیر زمین فعال می باشند درراه رسیدن به اهداف سازمان که بهره برداری ازکلیه خطوط است کمک و یاری دهند.

تعداد بازديد اين صفحه: 113285
تعداد بازديد کنندگان سايت: 18358440 تعداد بازديد زيرپورتال: 113647 اين زيرپورتال امروز: 60 سایت در امروز: 2072 اين صفحه امروز: 36
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.