اخبار
1398/2/4 چهارشنبه
سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج در کمال آرامش کارهای بزرگ و موثر انجام می دهد
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج در عین آرامش کارهای بزرگ و موثری را در دستور کار قرار داده است
 


به گزارش روابط عمومی این سازمان : دکتر محمدجواد کولیوند در بازدید از سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج، ضمن دیدار با رئیس و کارکنان، همچنین به بازدید از اقدمات صورت گرفته و پروژه های عمرانی و فضای سبز پرداخت و خواستار ارتقای خدمت رسانی به مراجعین شد
.

وی با بیان اینکه در سازمان آرامستان ها شاهد وقوع تحولات و کارهای خلاقانه و موثری هستیم، گفت: آنچه از برآیند کلی اقدامات بر می آید، حرکت سازمان بر مدار برنامه ریزی و انجام کارهای مطالعاتی و پژوهشی است و از رئیس سازمان گرفته تا معاونین و کارکنان با انگیزه برای خدمت رسانی به مراجعین تلاش می کنند.

عضو مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مراجعین سازمان آرامستانها به جهت مشکلات روحی و روانی و شرایط سختی که دارند، نیازمند تکریم ویژه هستند، خاطر نشان کرد: به حمد الهی پرسنل سازمان آرامستانها رفتار بسیار مناسبی با مراجعین دارند و شرایط خاص اربابان رجوع را مد نظر قرار می دهند. این مهم نشانگر وجود خلاقیت، انرژی و حرکت مثبت در سازمان است و آنچه مورد رضایتمندی عموم شود، از حمایت ما نیز برخوردار خواهد بود.

به گفته دکتر کولیوند، مجموع پروژه های سازمان آرامستان های شهرداری کرج اعم از نمازخانه و سرویس های بهداشتی ، سالن انتظار در حال احداث، خانه سلامت، خانه مادر و کودک، محوطه سازی و توسعه فضای سبز رضایت بخش و جهادی است و با سرعت قابل توجهی پیش می رود. چهره سازمان آرامستانها اکنون متحول شده و کارهای بزرگ و موثری در حال انجام است که نیازمند تقدیر و تشکر می باشد.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی همچنین به احداث استخرهای ذخیره آب اشاره کرد و بیان داشت: آنچه در خصوص جمع آوری و ذخیره آبهای سطحی و باران انجام شده و صرف آبیاری فضای سبز و مصارف خدماتی می شود، رویکردی نوین و خلاقانه و ویژه است و امیدواریم که صرفه جویی، توجه به استفاده از انرژی های پاک و بهره وری بهینه از آبهای سطحی در دستور کار تمام بخش های مدیریت شهری کرج قرار بگیرد ، کما اینکه این اقدام بعنوان نمونه در سازمان آرامستان ها انجام شده است.

وی احداث ساختمان اداری پزشکی قانونی را یکی از پروژه های ماندگار سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج خواند و ادامه داد: این پروژه از مراجعات غیرضروری خانواده متوفی به خارج از آرامستان جلوگیری می کند. همچنین امیدواریم بهره برداری از آرامستان جامع کرج یعنی بهشت علی (ع) تسریع شود که در نوع خود پروژه ای بزرگ، استانی و جهادی است. آنچه در آرامستان بهشت سکینه (س) شاهدیم انجام کارهای بزرگ در بستر آرامش و سلیقه است.

دکتر کولیوند در پایان از زحمات رئیس، اعضای هیئت مدیره، معاونین و پرسنل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج به صورت ویژه تقدیر و تشکر کرد و اظهار امیدواری نمود که با ارائه خدمات متفاوت و تداوم رویکرد خلاقانه و نوآوری بتوانیم  بیش از پیش رضایتمندی شهروندان گرامی را تامین نماییم. 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج میباشد.

www.karaj.ir