پنجشنبه 25 مهر 1398   16:04:11
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

1398/4/20 پنجشنبه
سامانه نظام پیشنهادات شهرداری کرج رونمایی می شود
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج گفت: مدیران باید پاسخگوی سوالات شهروندان باشند.

 
 

احمد ناصربخت در ششمین جلسه شورای معاونین که در محل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج برگزار شد، اظهار کرد: مراسم رونمایی از سامانه نظام پیشنهادات شهرداری کرج هفته آینده برگزار می شود. 

وی افزود: سامانه نظام پیشنهادات در راستای مشارکت کارکنان با هدایت معاونت برنامه ریزی در شهرداری کرج در حال پیاده سازی است و خروجی آن کاشتن بذر پیشنهادات به عنوان مهمترین مساله ی سازمان برای حل مشکلات و مسایل اولویت دار است.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج در ادامه به ضرورت فعالیت سامانه انتشار و دسترسی به اطلاعات در شهرداری اشاره کرد و با بیان اینکه در حال حاضر ۱۲ شهرداری در این سامانه فعال هستند، گفت: در این سامانه همه دستگاه های دولتی موظف به پاسخگویی به سوالات مردم هستند.

ناصربخت با اشاره به اینکه تا کنون ۱۳ سوال در این سامانه مطرح شده است، خواستار پیگیری این سوالات و پاسخ به آن از طریق اداره کل ارتباطات شد.

وی ادامه داد: حوزه برنامه ریزی وظیفه نظارت بر این پاسخ ها را دارد.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج تاکید کرد: شهروندان انتظاراتی از مجموعه شهرداری دارند و انتظار شهردار کرج از این دستگاه نیز کسب رتبه نخست پاسخگویی به سامانه یاد شده میان شهرداری های کشور است که این مهم باید محقق شود.

گفتنی است؛ سامانه انتشار و دسترسی به اطلاعات از سال ۹۶ راه اندازی شده است.


كلمات كليدي : شهرداری کرج , شورای شهر کرج

مشاهده آرشیو اخبار
تعداد بازديد اين صفحه: 870296
تعداد بازديد کنندگان سايت: 22408214 تعداد بازديد زيرپورتال: 4299760 اين زيرپورتال امروز: 4985 سایت در امروز: 25401 اين صفحه امروز: 3767
.